איך להפוך רעיון למציאות ולהגשים את החלומות שלכם בעזרת תת המודע?

הטוב יבוא כשתחשבו טוב.
לעומת זאת, אם תחשבו רע, יבוא הרע. במהלך היום ולאורך כל חייכם, אתם מי שאתם חושבים שאתם. התת מודע שלכם אינו מתווכח איתכם בכלל. אורן זריף מסביר, כי התת מודע מקבל את ההוראות שלכם. אם אתם אומרים: "אני לא להרשות את זה לעצמי", התת מודע שלכם יפעל מייד כדי להוכיח לכם את זה. לכן אתם צריכים לבחור במחשבה טובה, לאמר ולהצהיר שאתם יכולים, אתם תשיגו, אתם תגיעו.

הכוח לבחור קיים בתוככם. בחרו בבריאות ובאושר, אתם יכולים לבחור להיות ידידותיים,אתם יכולים לבחור לשתף פעולה, להיות שמחים וחיוביים, ואז כל העולם יגיב לכך בהתאם. אורן זריף מסביר, כי זו הדרך הטובה ביותר לפתח את האישיות הנהדרת
החלק המודע שלכם הוא למעשה "שומר הסף", שתפקידו העיקרי הוא לשמור על החלק המודע שלכם. להגן עליכם מפני רשמים מסולפים וכוזבים. החליטו ובצעו בחירה, כי משהו טוב קורה עכשיו ויקרה בעתיד, דעו כי הכוח החזק ביותר הוא היכולת לבחור. בחרו באושר ובשפע.

אנשים אחרים יצהירו, יאמרו, יבקרו וישפטו אתכם. אין להם כוח לפגוע בכם. הכוח היחיד שמשנה, הוא תנועת המחשבה שלכם עצמכם. אתם פשוט יכולים לבחור לדחות את המחשבות והאמירות של אחרים, ולטעון לטוב. אופי התגובה שלכם נתון לשליטתכם בלבד.
שימו לב למה שאתם אומרים. התייחסו לכל מילה בטלה. אל תאמרו לעצמכם ולאחרים לעולם: "אני עומד להיכשל, אני הולך לאבד את מקום העבודה, לא אוכל יותר לשלם שכר דירה,. התת מודע שלכם עובד אצלכם, אבל אין לו חוש הומור והוא אינו מבין בדיחות. הוא מקבל את מה שאתם אומרים באופן הפשוט והברור ביותר.

אורן זריף יודע לחבר את כוחותיו הרוחניים וחיבוריו לאנרגיות פנימיות וחיצוניות, ולהדריך אתכם כיצד לתקשר עם התת מודע שלכם, ולגייס אותו כדי לשפר ולשנות את עולמכם. אלפי המטופלים של אורן זריף מספרים מפה לאוזן על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן רציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן זריף אוצר בתוכו, אבל אי אפשר להתווכח עם העובדות וההצלחה. רבים שנואשו מהטיפול הקונבנציונאלי שהרפואה יודעת לספק, הגיעו לאורן לאחר שמישהו סיפר להם עליו. במרבית המקרים, לאחר טיפול אחד יחול שיפור משמעותי, ובחלק קטן מהם, יידרשו עוד טיפול או שניים. אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו ברמת גן ובירושלים. אורן זריף אינו רופא, אך רבים מאנשי המדע והאקדמיה, שופטים, עורכי דין ובכירים במשק ובתקשורת, יודעים לספר על תחושותיהם ומצבם הרפואי לפני ואחרי הביקור בקליניקה של אורן.

אודות המחבר

מושיק קלינמן

מושיק קלינמן מומחה בקידום אתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי בחברת מיינד פאואר. מושיק מתמחה בקופירייטינג, ניהול ערוצי יוטיוב וביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש.

השארת תגובה