האם ניתן להתגבר על כל מחלה בעזרת תת המודע?

אורן זריף מסביר, כי התת מודע הוא הדרך הנכונה והאמיתית, שידועה מאז ומתמיד לכל בני האדם, לרפא ולעזור לתחלואי הגוף והנפש.

עליכם לאתר ולמצוא, מה הדבר שמרפא אתכם, הבינו שכיוונים נכונים שניתנים לתת מודע שלכם, ירפאו באמת את נפשכם וגופכם.

כדאי לפתח תוכנית מוגדרת המתאימה לכם, לצורך העברת הבקשות והרצונות שלכם אל התת מודע שלכם.

דמיינו את הסוף הרצוי לכם, ומלאו אותו בתוכן המציאותי שלו, נהגו לפיו וצייתו לו, והתוצאות לא יאחרו להגיע.

החליטו מהי אמונה, הבינו כי אמונה בעצם היא מחשבה שאתם חושבים, ומה שאתם חושבים אתם למעשה יוצרים בסופו של דבר.

לא חכם להאמין, בחולי או במשהו שעלול לפגוע בכם או להזיק לכם. האמינו בבריאות שלמה ומוחלטת, בהצלחה אישית ומשפחתית, בשלווה, בעושר, בהנחייה אלוהית.
מחשבות נשגבות ונהדרות, אשר מעסיקות אתכם בחיי היומיום ובשגרה, הופכות לפעולות משמעותיות.

הכניסו לתכניות היומיום שלכם אלמנטים של טיפול בתפילה, ע"י בחירה בתמונה מנטלית מסוימת, ונסו להתאחד עם הרעיון הזה. אם תישארו נאמנים לגישה המנטלית שלכם, תפילתכם תיענה.

הכול להבריא קיים בתוככם, עומד לרשותכם וזמין לבקשותיכם. אם תרצו להשתמש בו, תוכלו להשיג אותו באמצעות האמונה. האמונה היא למעשה, הידע שלכם וההבנה שלכם, אודות פעולות המודע והתת מודע שלכם.

אורן זריף שהגיע להבנה הזו, מסביר לכל אחד ואחת בדרכו הייחודית, שהאמונה הזו, מגיעה עם ההבנה הזו.

אמונה עיוורת היא מצב, שבו אדם יכול להגיע לתוצאות בריפוי, גם ללא כל ידע והבנה של המדעים והכוחות הלוקחים חלק בתהליך הריפוי. כדאי ללמוד להתפלל למען יקיריכם שעלולים לחלות, או שכבר חלו חלילה. השקיטו והרגיעו את הכרתכם, חישבו על בריאות, חיוניות ושלמות, הפועלות דרך התת מודע שלכם. המחשבות שלכם יבואו לידי ביטוי, דרך התת מודע הכלל עולמי, גם בנפשו ובהכרתו של האדם האהוב עליכם. אלפי המטופלים של אורן זריף מספרים מפה לאוזן על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן רציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן זריף אוצר בתוכו, אבל אי אפשר להתווכח עם העובדות וההצלחה. רבים שנואשו מהטיפול הקונבנציונאלי שהרפואה יודעת לספק, הגיעו לאורן לאחר שמישהו סיפר להם עליו. אורן זריף אינו רופא, ורבים שנעזרים בו ובכוחותיו, כמו גם בידע המקיף שלו אודות העולמות הקסומים של הנפש, מבינים שמדובר בתופעה שהיא הרבה מעבר למדע ולרפואה. במרבית המקרים, לאחר טיפול אחד יחול שיפור משמעותי, ובחלק קטן מהם, יידרשו עוד טיפול או שניים. אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו ברמת גן ובירושלים.

אודות המחבר

מושיק קלינמן

מושיק קלינמן מומחה בקידום אתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי בחברת מיינד פאואר. מושיק מתמחה בקופירייטינג, ניהול ערוצי יוטיוב וביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש.

השארת תגובה