בדרך אל העושר דרך תת המודע: טיפים להצלחה כלכלית בחיים

היו אמיצים כדי לטעון כי זוהי זכותכם להיות מצליחים ועשירים. במעמקי נפשכם תזכה הצהרה זו שלכם לכבוד ולהערכה.
אורן זריף מסביר, כי אינכם צריכים להסתפק במועט. עליכם לרצות את כל הכסף שלו אתם זקוקים כדי לעשות את כל הדברים שברצונכם לעשות, לחיות בכבוד וברווחה שמגיעים לכם, כאשר אתם רוצים לעשותם. בבקשה להכיר את העושר של התת מודע שלכם.
כשכסף יזרום בחופשיות בחייכם, תהיו בריאים מבחינה כלכלית. הסתכלו על כסף כעל גאות ושפל, כעל מחזוריות קוסמית. ותמיד יהיה לכם כסף רב. הגאות והשפל קבועים הם. כשהים נסוג אתם יודעים בוודאות, שהוא ישוב ויציף את החוף.
אם תדעו את חוקי התת מודע שלכם, תקבלו תמיד אספקה שוטפת בלי קשר לצורה שהיא תלבש.
אחת הסיבות לכך שאנשים פשוט מתפרנסים בקושי ולעולם אינם משיגים די כסף היא שהם מגנים כסף. הדבר שאתם מגנים, בורח הרחק מכם.
אי אפשר לרצות משהו ולהתבייש בו באותה העת.
אורן זריף אינו רופא, אך רבים בעולם ובארץ יודעים לספר על מצבם ותחושותיהם, לפני ואחרי הטיפול אצל אורן.

אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו בירושלים וברמת גן.

המטופלים מספרים מפה לאוזן, ולעיתים אף מול המצלמה, על התופעה המדהימה שחוו.
איש אינו יודע להסביר באופן מדעי ורציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן אוצר בתוכו, אבל כנראה שאי אפשר להתווכח מול עובדות חד משמעיות והצלחה מוכחת.

רבים מהמטופלים עברו מסכת ייסורים וביקורים חוזרים אצל רופאים, ללא כל שינוי משמעותי. הם מיצו את כל האופציות של הרפואה הקונבנציונאלית, ובצר להם הגיעו לאורן זריף. בסיפורים שתועדו, אנשים מספרים על רופאים מתחומי התמחות שונים, על המלצות לניתוחים, על תרופות נוגדות כאב, ועל פגיעה והחמרה ממשית באיכות החיים. במרבית המקרים, השינוי הדרמטי יחול לאחר טיפול בודד או שניים. בחלק קטן מן המקרים, יידרשו עוד מספר טיפולים. אל תהפכו את הכסף לאל. הוא סמל ותו לא. הצהירו על שפע, אושר, שלווה, שמחה ואהבה, והקרינו אהבה ורצון טוב לכול. רק אז התת מודע שלכם יעניק לכם בכל דרכי הביטוי ריבית דריבית על הפקדותיכם בו. כשאתם מציירים בעיני רוחכם את התוצאה הסופית הרצויה לכם, אתם גורמים לתת מודע שלכם להגיב ולהגשים את התמונה המנטלית. הפסיקו לנסות להשיג דבר מה ללא תמורה. אין דבר כזה ארוחת חינם. עליכם לתת על מנת לקבל. אם אתם מעניקים תשומת לב מנטלית לאידאלים שלכם ולשאיפותיכם, החלק העמוק של נפשכם ישיב לכם כגמולכם. המפתח לשפע הוא יישום חוקי התת מודע על ידי הפרייתו ברעיון ההצלחה והשפע.

אודות המחבר

מושיק קלינמן

מושיק קלינמן מומחה בקידום אתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי בחברת מיינד פאואר. מושיק מתמחה בקופירייטינג, ניהול ערוצי יוטיוב וביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש.

השארת תגובה