כיצד משפיעה השינה שלנו בלילה על תת המודע?

השינה הכרחית לשלוות הנפש ולבריאות הגוף. היעדר שינה עלול לגרום לרוגז, לדיכאון ולהפרעות מנטליות. אתם זקוקים לכ-8 שעות שינה.
חוקרים ורופאים מציינים, כי נדודי שינה מקדימים לעתים התמוטטות נפשית.
בשנתכם, אתם נטענים מחדש מבחינה רוחנית. שינה מספקת חיונית לשמחה ולאנרגיה בחיים.
מוחכם העייף משתוקק לשינה במידה כה רבה עד כי הוא נכון להקריב הכל כדי להשיגה. רבים שנרדמו על ההגה יכולים להעיד על כך. זכרו זאת כשאתם נוהגים עייפים.
אורן זריף מדגיש, כי אנשים רבים מנועי שינה סובלים משיבושים בזיכרון ומקואורדינציה לקויה. הם נהיים מבולבלים, נבוכים וחסרי חוש כיוון.

אורן זריף אינו רופא, אך רבים בעולם ובארץ יודעים לספר על מצבם ותחושותיהם, לפני ואחרי הטיפול אצל אורן.

אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו בירושלים וברמת גן.
המטופלים מספרים מפה לאוזן, ולעיתים אף מול המצלמה, על התופעה המדהימה שחוו.
איש אינו יודע להסביר באופן מדעי ורציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן אוצר בתוכו, אבל כנראה שאי אפשר להתווכח מול עובדות חד משמעיות והצלחה מוכחת.

רבים מהמטופלים עברו מסכת ייסורים וביקורים חוזרים אצל רופאים, ללא כל שינוי משמעותי. הם מיצו את כל האופציות של הרפואה הקונבנציונאלית, ובצר להם הגיעו לאורן זריף.

בסיפורים שתועדו, אנשים מספרים על רופאים מתחומי התמחות שונים, על המלצות לניתוחים, על תרופות נוגדות כאב, ועל פגיעה והחמרה ממשית באיכות החיים.
במרבית המקרים, השינוי הדרמטי יחול לאחר טיפול בודד או שניים. בחלק קטן מן המקרים, יידרשו עוד מספר טיפולים.

שינה מספקת עצות. לפני השינה דרשו כי התבונה האינסופית של התת מודע שלכם תנחה ותכוון אתכם. לאחר מכן שימו לב להנחיה שלא תאחר להגיע, אולי בשעות הערות. בטחו לחלוטין בתת מודע שלכם. דעו כי נטייתו תמיד לטובת החיים. מעת לעת התת מודע שלכם עונה לכם בחלום חי וברור ובחיזיון לילי. עתידכם נמצא בהכרתכם כבר כעת, ומבוסס על החשיבה ועל האמונות הרגילות שלכם. דרשו שהתבונה האינסופית תוביל ותנחה אתכם, ושכל הטוב יעמוד לצדכם, ועתידכם יהיה נפלא. האמינו בכך וקבלו זאת. צפו לטוב ביותר, והטוב ביותר יבוא אליכם תמיד. אם אתם יוצרים או כותבים משהו, חושבים על סטארט אפ, או אם אתם עובדים על המצאה כלשהי, דברו עם התת מודע שלכם בלילה לפני השינה, ודרשו באומץ שהחכמה, התבונה והכוח שלו ינחו ויכוונו אתכם ויחשפו בפניכם את הדרך, ואת הפתרון המושלם לתשובה שאתם מחפשים.. נסים יתחוללו כשתתפללו בדרך זו.

אודות המחבר

מושיק קלינמן

מושיק קלינמן מומחה בקידום אתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי בחברת מיינד פאואר. מושיק מתמחה בקופירייטינג, ניהול ערוצי יוטיוב וביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש.

השארת תגובה