תת מודע עשיר, תת מודע עני: איך להתעשר וליצור שפע כלכלי באמצעות תכנות מחשבות?

החליטו להיות עשירים בדרך הקלה, בעזרתו הבדוקה של התת מודע שלכם.
ניסיון לצבור הון בזיעת אפיים ובעבודה קשה הוא אחת הדרכים להתעשר, וזו הדרך שבה מאמינים רבים שטרם טרחו לבחון את יכולותיו של מעמקי התת מודע הפרטי שלהם.. אינכם חייבים להתאמץ או לעבוד בפרך.
שפע הוא הכרה תת מודעת. הפנימו במנטליות שלכם, בתוככם האמיתי, את רעיון השפע וההצלחה הכלכלית והאישית, בכל תחום שחשוב לכם באמת.
הבעיה של מרבית בני האדם היא שאין להם אמצעים סמויים של תמיכה.
שננו לעצמכם את המילה "הצלחה" או "שפע" באיטית ובשקט במשך חמש דקות לפני השינה, והתת מודע שלכם יגרום לשפע להפוך לחלק מחייכם.
הרגשת השפע וההצלחה יוצרת שפע והצלחה. כדאי לזכור ולהבין זאת.
החלק המודע והחלק התת מודע של נפשכם חייבים להגיע להסכמה. התת מודע שלכם מקבל את אשר אתם ממש מרגישים באמת. הרעיון השולט הוא זה שתמיד מתקבל על ידי התת מודע שלכם. הרעיון השולט צרך להיות של הצלחה ושפע, ולא של מחסור.
תוכלו להתגבר על כל עימות מנטלי המתייחס לשפע על ידי הצהרה חיובית כגון "ביום ובלילה אני מצליח בכל עסקיי."
אורן זריף אינו רופא, אך רבים בעולם ובארץ יודעים לספר על מצבם ותחושותיהם, לפני ואחרי הטיפול אצל אורן.
אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו בירושלים וברמת גן.
המטופלים מספרים מפה לאוזן, ולעיתים אף מול המצלמה, על התופעה המדהימה שחוו.
איש אינו יודע להסביר באופן מדעי ורציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן אוצר בתוכו, אבל כנראה שאי אפשר להתווכח מול עובדות חד משמעיות והצלחה מוכחת.
במרבית המקרים, השינוי הדרמטי יחול לאחר טיפול בודד או שניים. בחלק קטן מן המקרים, יידרשו עוד מספר טיפולים.

הגדילו את מכירותיכם על ידי אמירת ההצהרה הבאה שוב ושוב: "המכירות שלי משתפרות מיד יום בימו: אני משיג התקדמות ונהיה עשיר מיום ליום." הפקידו בבנק התת מודע שלכם מחשבות על הצלחה, שגשוג ושפע, והוא יעניק לכם הקרן, בצירוף ריבית דריבית. את אשר אתם מצהירים בצורה מודעת, אסור לכם להכחיש כמה רגעים לאחר מכן. פעולה כזאת תנטרל את הטוב שעליו הצהרתם. המקור האמיתי לשפע שלכם מבוסס על הרעיונות שממלאים את הכרתכם. ייתכן שיש לכם רעיון שערכו רב וייחודי. התת מודע שלכם יעניק לכם את הרעיון שאותו מחפשים. קנאה וצרות עין הן מחסומים המכשילים את זרימת השפע. התענגו על הצלחתם של אחרים. פרגנו, אל תקנאו. המכשול לשפע מצוי בנפשכם אתם. דלגו מעל המכשול על ידי יצירת תנאים מנטליים טובים ומתאימים לכם אישית.

אודות המחבר

מושיק קלינמן

מושיק קלינמן מומחה בקידום אתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי בחברת מיינד פאואר. מושיק מתמחה בקופירייטינג, ניהול ערוצי יוטיוב וביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש.

השארת תגובה