מה הסרט שלכם? תת המודע קובע: "אני יודע לעשות את הבלתי אפשרי"

התת מודע שלכם שולט על כל התהליכים החיוניים של הגוף, ובידו לספק תשובה לכל בעיה אפשרית.

אורן זריף מסביר, כי שילוב היכולות של התת מודע, בהדרכה נכונה, יודע לתקן תקלות של הגוף והנפש, מחלות כמו גם מחשבות שליליות, הפוגעות ומפריעות למהלך החיים התקין.
נסחו והפנו בקשה מסוימת לתת המודע שלכם, כשאתם הולכים לישון בלילה, ותתפלאו בעצמכם איזה כוחות יש לו.

כל דבר שאת חותמו אתם מטביעים בתת המודע שלכם, יבוא לידי ביטוי בצורת מצבים, חוויות או מקרים. לכן עליכם להשגיח מאוד על הרעיונות והמחשבות שאתם משפיעים על החלק המודע שלכם.

חוק הפעולה והתגובה הוא כלל עולמי. המחשבה שלכם היא פעולה למעשה, והתגובה היא התשובה האוטומטית של התת מודע שלכם למחשבותיכם. אתם צריכים להיזהר במחשבותיכם.

מקור כל התיסכולים כולם, הוא ברצונות שאינם מתגשמים. אם תתעכבו על מכשולים, ותתמקדו בעכבות וקשיים, יגיב התת מודע שלכם מייד, ויחסום את הגישה אל הטוב שקיים בתוככם.

זרימתו של עקרון החיים שבכם, תהיה קצבית והרמונית, רק אם תשננו באופן מודע, שאתם מאמינים שכוחו של התת מודע שנתן לכם רצון מסוים, יכול להגשים לכם אותו.
דאגה, חרדה ופחד, מפריעים לפעולתם ולקצבם של הלב, הריאות ואיברים נוספים. אם תזינו כל הזמן את המחשבות שלכם בתקוות ובהחלטות, בזכרונות ובשמחות, שכוללות בריאות, שלווה ואופטימיות, גופכם ישוב לתפקד באופן סביר ונורמאלי.

ציפיות לטוב ביותר צריכות להעסיק את החלק המודע שלכם תמיד. זה המצב האידיאלי שבו תת המודע ישקם בנאמנות ובדייקנות, את החשיבה הרגילה שלכם. אורן זריף ממליץ, לדמיין את הסופים הטובים לבעיה שלכם. את הפתרונות המועדפים, את תחושת ההתרגשות כשהטוב מתגשם, ואז התת מודע יקבל זאת, ויגרום בפועל להתגשמותם בתרחיש החיובי ביותר. אורן זריף יודע לחבר את כוחותיו הרוחניים וחיבוריו לאנרגיות פנימיות וחיצוניות, ולהדריך אתכם כיצד לתקשר עם התת מודע שלכם, ולגייס אותו כדי לשפר ולשנות את עולמכם. אלפי המטופלים של אורן זריף מספרים מפה לאוזן על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן רציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן זריף אוצר בתוכו, אבל אי אפשר להתווכח עם העובדות וההצלחה. רבים שהתייאשו מהטיפול הקונבנציונאלי שהרפואה יודעת לספק, הגיעו לאורן לאחר שמישהו סיפר להם עליו. במרבית המקרים, לאחר טיפול אחד יחול שיפור משמעותי, ובחלק קטן מהם, יידרשו עוד טיפול או שניים. אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו ברמת גן ובירושלים. אורן זריף אינו רופא, אך רבים שניסו יודעים, כי גם ללא הסברים מדעיים, זה פשוט עובד.

אודות המחבר

מושיק קלינמן

מושיק קלינמן מומחה בקידום אתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי בחברת מיינד פאואר. מושיק מתמחה בקופירייטינג, ניהול ערוצי יוטיוב וביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש.

השארת תגובה