איך לקבל תשובה לכל שאלה בעזרת תת המודע? מדריך מעשי ומשנה חיים

אין מחלוקת על כך, שהתת מודע הוא שמשפיע נחרצות על הצלחתם ועל הישגיהם הנפלאים של אנשי המדע, ואנשים מיוחדים שהובילו את האנושות לאורך ההיסטוריה.

אורן זריף מסביר, כי כשאתם מעניקים תשומת לב מיוחדת ומסירות מודעת לפתרון בעיה קשה ורבת פנים, התת מודע שלכם מגייס את כל המידע הרלוונטי, ומציג את עצמו במלוא עוצמתו לחלק המודע של הכרתכם.

אם אתם מתלבטים בקשר לבעיה כלשהי, נסו לפתור אותה בצורה אובייקטיבית. השיגו את כל המידע שאתם יכולים ממחקר בגוגל ומאנשים אחרים. אם אינכם מוצאים תשובה, פנו לתת מודע שלכם לפני השינה, והתשובה לא תאחר לבוא. התת מודע שלכם לעולם לא יאכזב אתכם.

לא תמיד תקבלו את התשובה מייד. המשיכו להפנות בקשות לתת מודע עד אשר תגיע התשובה, ולא תמיד בדרך הצפוייה.

התשובה תתעכב אם תגידו לעצמכם שיעבור זמן רב עד שתקבלו אותה, או אם תקבעו מראש, שלפניכם בעיה חמורה מאוד. לתת מודע שלכם אין בעיה. הוא יודע רק את התשובה.

האמינו שהתשובה כעת בידכם. הרגישו את השמחה הכרוכה בתשובה ובאופן שתרגישו כשתזכו לקבל את התשובה המושלמת. התת מודע שלכם יגיב להרגשתכם.

כל תמונה מנטלית, הנתמכת על ידי אמונה והתמדה, תיענה על ידי כוחו התת מודע לחולל נסים. האמינו בו, בטחו בו, הוא יהיה לצידכם.

התת מודע שלכם הוא מחסן של זיכרונות, ובתוך התת מודע שלכם מתועדות כל התנסויותיכם מאז הילדות.

אורן זריף אינו רופא, אך רבים בעולם ובארץ יודעים לספר על מצבם ותחושותיהם, לפני ואחרי הטיפול אצל אורן. אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו בירושלים וברמת גן. המטופלים מספרים מפה לאוזן, ולעיתים אף מול המצלמה, על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן מדעי ורציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן אוצר בתוכו, אבל כנראה שאי אפשר להתווכח מול עובדות חד משמעיות והצלחה מוכחת. בסיפורים שתועדו, אנשים מספרים על רופאים מתחומי התמחות שונים, על המלצות לניתוחים, על תרופות נוגדות כאב, ועל פגיעה והחמרה ממשית באיכות החיים. במרבית המקרים, השינוי הדרמטי יחול לאחר טיפול בודד או שניים. בחלק קטן מן המקרים, יידרשו עוד מספר טיפולים. הפנו את בקשתכם לפתרון לתת מודע שלכם לפני שאתם נרדמים. האמינו ובטחו בו והתשובה בוא תבוא. הוא יודע ורואה הכל, אבל לכם אסור להטיל ספק בכוחותיו. הפעולה היא מחשבתכם, והתגובה היא תשובת התת מודע שלכם. אם מחשבותיכם נבונות ואמיתיות, תגובותיכם והחלטותיכם יהיו נבונות אף הן. הנחיה מתבטאת בהרגשה, במודעות פנימית, בתחושת בטן חזקה, שלפיהן אתם יודעים שאתם יודעים. זוהי תחושה פנימית של מגע. תחושו בה כשתגיע.

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה