איך לגייס את מפקד צבא המחשבות ליצירת שינוי משמעותי בעזרת התת מודע?

אורן זריף מסביר בצורה פשוטה ובהירה, כי המשמעות הפנימית האמתית של הצלחתכם היא להצליח במשימת החיים. ייתכן שאפשר לכנות הצלחה תקופה ממושכת של שלווה, שקט פנימי, שמחה ואושר.
במישור זה. הדברים האמיתיים של החיים, כמו שלווה, הרמוניה, יושרה, ביטחון ואושר אינם מוחשיים או נתפסים. מקורם באני העמוק של האדם. הרהור במושגים אלה בונה וצובר אוצרות נעלים אלה בתת מודע שלנו.
אורן זריף אינו רופא, אך רבים בעולם ובארץ יודעים לספר על מצבם ותחושותיהם, לפני ואחרי הטיפול אצל אורן.

אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו בירושלים וברמת גן.
המטופלים מספרים מפה לאוזן, ולעיתים אף מול המצלמה, על התופעה המדהימה שחוו.
איש אינו יודע להסביר באופן מדעי ורציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן אוצר בתוכו, אבל כנראה שאי אפשר להתווכח מול עובדות חד משמעיות והצלחה מוכחת.

רבים מהמטופלים עברו מסכת ייסורים וביקורים חוזרים אצל רופאים, ללא כל שינוי משמעותי. הם מיצו את כל האופציות של הרפואה הקונבנציונאלית, ובצר להם הגיעו לאורן זריף.

בסיפורים שתועדו, אנשים מספרים על רופאים מתחומי התמחות שונים, על המלצות לניתוחים, על תרופות נוגדות כאב, ועל פגיעה והחמרה ממשית באיכות החיים.
במרבית המקרים, השינוי הדרמטי יחול לאחר טיפול בודד או שניים. בחלק קטן מן המקרים, יידרשו עוד מספר טיפולים.

הצעד החיוני הראשון להצלחה הוא למצוא את הדבר שאתם אוהבים לעשות ולעשותו. אם לא תאהבו את עבודתכם, לא תוכלו להתייחס אל עצמכם כאל מצליחים בה, גם אם כל שאר העולם יריע לכם ויקבע שאתם מצליחים. אם אתם אוהבים את עבודתכם, יש לכם רצון עז להתמיד בה. אם מישהו נמשך להיות רופא מומחה, אין די בכך שישיג תעודה ויתלה אותה במשרדו. הוא ירצה להתעדכן כל העת, להשתתף בכנסים, בהשתלמויות ובוועידות ולהמשיך ללמוד ועוד ועוד במקצועו. עולם הידע שעדיין לפניו אינו רב מידי אף פעם. הוא יבקר במרפאות אחרות ויתעמק במאמרים ובכתבי העת האחרונים. במילים אחרות, הוא יעבוד ויטרח על מנת להתעדכן בשיטות המתקדמות ביותר של הקלת הסבל האנושי, משום שיעמיד את טובת המטופלים שלו לפני זו שלו. זו הנקודה העיקרית. יתכן כי ממש כרגע, שאתם קוראים מילים אלה, תמצאו את עצמכם חושבים, "אני לא מסוגל לעשות את הצעד הראשון, משום שאיני יודע מה הדבר שאני רוצה לעשות. היכן וכיצד אמצא בכלל תחום או עיסוק שאני באמת ארצה לעסוק בו להתעמק בו? מה אני אוהב באמת"? אם זה המצב התפללו וחשבו להנחיה בדרך זו: התבונה האינסופית של התת מודע שלכם תגלה לי את המקום האמיתי שלכם בחיים.

אודות המחבר

מושיק קלינמן

מושיק קלינמן מומחה בקידום אתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי בחברת מיינד פאואר. מושיק מתמחה בקופירייטינג, ניהול ערוצי יוטיוב וביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש.

השארת תגובה