אין כישלון יש רק משוב: כיצד להגיע לתוצאות הרצויות באמצעות שיחה עם תת המודע?

לא כל המחשבות, השאיפות והתפילות נענות. אנחנו רואים זאת יום יום.
הציניים והספקנים רואים בזה הוכחה לכך ששום דבר לא עובד.
אולם הם מחמיצים את העובדה שעל מנת שמחשבה או תפילה תיענה, יש להשתמש בה בצורה יעילה, מתוך הבנה טהורה של הבסיס השיטתי והמדעי שלה. רק אז נוכל לדעת מדוע מחשבה או תפילה מסוימת אינה יעילה, ונגיע לשיטה מעשית שתהפוך אותה ליעילה יותר.
מה אם תגלו שמחשבותיכם, בקשותיכם, רצונותיכם ותפילותיכם, אינן נענות כפי שהייתם רוצים שיקרה?
אורן זריף מסביר בדרכו המיוחדת, כי עליכם להבין את הסיבות העיקריות לכישלון כזה:
התשובה הנכונה היא בלתי נמנעת כשמחשבותיכם חיוביות, בונות ואוהבות. מכך ברור לחלוטין, כי הדבר היחיד שעליכם לעשות במטרה להתגבר על כישלון הוא להביא את התת מודע שלכם לקבל את הרעיון או הבקשה שלכם. הרגישו בבירור את ממשותם, ונפשכם תעשה את השאר באורח המקובל שלה. הפנו את בקשתכם מתוך אופטימיות, אהבה, הכרת הטוב, אמונה וביטחון, והתת מודע שלכם ייקח את הפיקוד וייעתר לכם.
בכל פעם שאתם מנסים לכפות על התת מודע שלכם לעשות דבר מה למענכם, אתם נכשלים. התוצאות שאתם רוצים מתרחקות יותר ויותר במקום להתקרב.
כישלונכם לקבל תוצאות עלול להיות גם תוצאה של הצהרות מנטליות כלהלן:
כשאתם נוקטים הצהרות כאלה, אינכם מקבלים מענה או זוכים לשיתוף פעולה מצד התת מודע שלכם. אינכם מתקדמים ואינכם נסוגים. במילים אחרות, אינכם מגיעים למקום כלשהו.
אורן זריף אינו רופא, אך רבים בעולם ובארץ יודעים לספר על מצבם ותחושותיהם, לפני ואחרי הטיפול אצל אורן.
אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו בירושלים וברמת גן.

המטופלים מספרים מפה לאוזן, ולעיתים אף מול המצלמה, על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן מדעי ורציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן אוצר בתוכו, אבל כנראה שאי אפשר להתווכח מול עובדות חד משמעיות והצלחה מוכחת. רבים מהמטופלים מיצו את כל האופציות של הרפואה הקונבנציונאלית, ובצר להם הגיעו לאורן זריף. במרבית המקרים, השינוי הדרמטי יחול לאחר טיפול בודד או שניים. בחלק קטן מן המקרים, יידרשו עוד מספר טיפולים. דמיינו שאתם נכנסים לרכב, מפעילים "ווייז", אך אינכם מגדירים לאן אתם רוצים להגיע. הווייז ייקח אתכם בסיבובים אינסופיים בחזרה לנקודת המוצא. דבר דומה קורה לכוחות העצומים של התת מודע. אתם מוכרחים לגבש רעיון ברור בנפשכם. עליכם להגיע להחלטה בטוחה שיש דרך מוצא, פתרון לבעיה המרגיזה שבאה לידי ביטוי במחלה. אך ורק התבונה האינסופית שטמונה בתת מודע שלכם יודעת את התשובה. רק כשתגיעו למסקנה ברורה ומוחלטת זו בחלק המודע של הכרתכם, היא תתכוונן מחדש , ותשפיע עליכם בהתאם לאמונתכם.

אודות המחבר

מושיק קלינמן

מושיק קלינמן מומחה בקידום אתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי בחברת מיינד פאואר. מושיק מתמחה בקופירייטינג, ניהול ערוצי יוטיוב וביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש.

השארת תגובה