השפעה מדעית: כיצד מדענים משתמשים בכוחו של תת המודע?

רבים מהמדענים המובילים והיצירתיים ביותר בהיסטוריה, אלה שהביאו לפריצות הדרך המשמעותיות ביותר לאנושות, והתייצבו בחזית המדע והטכנולוגיה, הבינו את החשיבות האמיתית של התת מודע.

אדיסון, מרקוני, פוינקייר, איינשטיין ורבים אחרים השתמשו בתת מודע כדי לזכות בבוננות ובידיעה כיצד להגיע להישגיהם. היכולת להפעיל את כוח התת מודע היא אחד הגורמים החשובים ביותר בהצלחה החד משמעית של מדענים, חוקרים וחובבי דעת, בכל גזרות המדעים, אם אלה מדעי החיים, המתמטיקה, הפילוסופיה, ומדעי הרוח.

אורן זריף מסביר, כי התת מודע שלנו, הנראה לרבים מאיתנו חמקמק ובלתי מושג, אולי אף לא מעניין ולא פרקטי, הוא למעשה המנגנון הפנימי של האדם, שמוביל אותו לאורך חייו, בסערות ובים רגוע.

ניתן ללמוד איך להגיע אליו, להכווין אותו, ולגרום לו לנווט את ספינתנו ליעד האמיתי שאליו אנחנו באמת רוצים להגיע.

אחת מהדוגמאות המדהימות למדען שידע זאת, הוא הכימאי המפורסם, פון סטרדוניץ, אשר ניסה במשך זמן רב להבין, ללא התקדמות משמעותית, את המבנה הכימי של הפחמימן הנקרא בנזין.

מאחר שלא הצליח לפתור את התעלומה, עייף ומותש סילק סטרדוניץ את העניין מהחלק המודע של הכרתו ודחקו לחלוטין לתת מודע שלו. מיד לאחר מכן, כשעמד לעלות על אוטובוס ללונדון, שלח התת מודע שלו הבזק הארה פתאומי לחלק המודע של הכרתו.

סטרדוניץ ראה לפתע בעיני רוחו דמות של נחש הנושך את זנבו שלו כמו גלגל רוח. מסר זה מתת המודע שלו נתן לו השראה להפנות את מחקרו לכיוון אחר לגמרי. עד מהרה הגיע לתשובה שחיפש זמן כה רב, לסידור המעגלי של האטומים, הידוע כטבעת הבנזין.
אורן זריף אינו רופא, אך רבים בעולם ובארץ יודעים לספר על מצבם ותחושותיהם, לפני ואחרי הטיפול אצל אורן.

אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו בירושלים וברמת גן. המטופלים מספרים מפה לאוזן, ולעיתים אף מול המצלמה, על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן מדעי ורציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן אוצר בתוכו, אבל כנראה שאי אפשר להתווכח מול עובדות חד משמעיות והצלחה מוכחת. רבים מהמטופלים עברו מסכת ייסורים וביקורים חוזרים אצל רופאים, ללא כל שינוי משמעותי. הם מיצו את כל האופציות של הרפואה הקונבנציונאלית, ובצר להם הגיעו לאורן זריף. בסיפורים שתועדו, אנשים מספרים על רופאים מתחומי התמחות שונים, על המלצות לניתוחים, על תרופות נוגדות כאב, ועל פגיעה והחמרה ממשית באיכות החיים. במרבית המקרים, השינוי הדרמטי יחול לאחר טיפול בודד או שניים. בחלק קטן מן המקרים, יידרשו עוד מספר טיפולים.

אודות המחבר

מושיק קלינמן

מושיק קלינמן מומחה בקידום אתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי בחברת מיינד פאואר. מושיק מתמחה בקופירייטינג, ניהול ערוצי יוטיוב וביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש.

השארת תגובה