איך להשפיע על תת המודע בזמן שאתם ישנים?

אתם מבלים בשינה כשמונה שעות מתוך עשרים וארבע שעות, או כשליש מהיממה. זהו חוק טבע שאין לשנותו. שינה היא חוק מלמעלה, ותשובות רבות לבעיותינו מגיעות אלינו תוך כדי שנתנו.
אנשים רבים סבורים בטעות, שהאדם מתעייף במהלך היום, ישן כדי לתת מנוחה לגוף, ובשעת השינה מתרחש בו תהליך תיקוני. העובדות הן שונות בתכלית. דבר אינו נח בעת השינה. הלב, הריאות וכל האיברים החיוניים מתפקדים תוך כדי שינה. כל המערכת הפיזיולוגית מתפקדת כרגיל. אם אתם אוכלים לפני השינה, המזון מתעכל ונטמע. עורכם מפריש זיעה. ציפורניכם ושערכם ממשיכים לצמוח.
בדרך דומה התת מודע שלכם לעולם אינו נח או ישן. הוא תמיד פעיל ושולט בכוחות החיוניים שלכם. תהליך הריפוי מתקיים במהירות רבה יותר בשעה שאתם ישנים, משום שאין כל הפרעה מצד החלק המודע של הכרתכם. תשובות מצוינות ניתנות לכם בעת שנתכם.
מכאן, מסביר אורן זריף, חשיבותה יוצאת הדופן של השינה, והשתלבותה בפעולתו של תת המודע.
אם אתם מודאגים שמא לא תתעוררו בזמן, הודיעו לפני השינה לתת מודע שלכם מהו הזמן המדויק שבו רצונכם להתעורר, והוא יעירכם. אינכם זקוקים לשעון. כך תוכלו לנהוג בקשר לכל בעיותיכם. מבחינתו של התת מודע שלכם, אין דבר קשה מידי.
התת מודע שלכם לעולם אינו ישן. הוא תמיד בתפקיד. הוא מפקח על כל תפקודיכם החיוניים. סלחו לעצמכם ולכל אחד אחר לפני שאתם נרדמים, ותהליך של ריפוי יתרחש במהירות רבה מאוד.
אורן זריף אינו רופא, אך רבים בעולם ובארץ יודעים לספר על מצבם ותחושותיהם, לפני ואחרי הטיפול אצל אורן.
אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו בירושלים וברמת גן.

המטופלים מספרים מפה לאוזן, ולעיתים אף מול המצלמה, על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן מדעי ורציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן אוצר בתוכו, אבל כנראה שאי אפשר להתווכח מול עובדות חד משמעיות והצלחה מוכחת. בסיפורים שתועדו, אנשים מספרים על רופאים מתחומי התמחות שונים, על המלצות לניתוחים, על תרופות נוגדות כאב, ועל פגיעה והחמרה ממשית באיכות החיים. במרבית המקרים, השינוי הדרמטי יחול לאחר טיפול בודד או שניים. בחלק קטן מן המקרים, יידרשו עוד מספר טיפולים. בשנתכם אתם זוכים להנחיה, לעתים באמצעות חלום. זרמי הריפוי משתחררים גם הם ושוטפים בנחת, ובבוקר אתם מרגישים רעננים וחדורי אנרגיה מחודשת. כשאתם עדיין מוטרדים מחיכוכים ומרוגז שחוויתם במהלך היום, הדמימו את גלגלי המח וחשבו על החכמה ועל התבונה ששוכנות במעמקי התת מודע שלכם, שמוכן ומזומן להשיב לכם ולהגיב על שאלותיכם. כך תזכו בשלווה, בחוזק ובביטחון.

אודות המחבר

מושיק קלינמן

מושיק קלינמן מומחה בקידום אתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי בחברת מיינד פאואר. מושיק מתמחה בקופירייטינג, ניהול ערוצי יוטיוב וביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש.

השארת תגובה