התת מודע וכוחות הריפוי: מאגר האוצרות הטוב ביותר נמצא בתוככם

כל מה שחשוב, אומר אורן זריף, נמצא בתוככם. הסתכלו פנימה ותוכלו לקבל את התשובה המתאימה והמדויקת ביותר לכל מה שלבכם רוצה. האנשים הגדולים ביותר לאורך כל ההיסטוריה, ידעו להגיע את מעמקי התת מודע שלהם, לעשות בהם שימוש ולשחרר אותם. כל אחד יכול לעשות זאת.

התשובה לכל הבעיות שלכם קיימת בתת מודע שלכם. תודיעו לתת מודע שלכם, שאתם צריכים להתעורר בשבע בבוקר, ואתם תתעוררו בדיוק בשבע בבוקר.

הבנאי והרופא שלכם הוא התת מודע שלכם. לכו לישון כל לילה במחשבה על בריאות מצויינת, והתת מודע שלכם, שהוא המשרת והעובד שלכם, יציית לכם ויעשה כרצונכם.
כל מחשבה היא גורם, וכל מצב הוא השלכה.

ניסיונו וכוחותיו של אורן זריף מגיעים למקומות הנסתרים ביותר, ומשלבים אנרגיות פנימיות וחיצוניות, לצורך עזרה לאנשים בנקודות הקושי והחולשה.

אם תרצו לכתוב ספר או מחזה, פוסט נהדר או נאום מזהיר בפני קהל, רק העבירו את הרעיון באהבה וברגש לתת המודע שלכם, והוא יידע להגיב בהתאם.

בדיוק כמו קפטן שמוביל מטוס באויר ואוניה בים, עליכם לתת פקודות נכונות. הפקודות הנכונות, שיובילו אתכם במים הסוערים אל מטרתכם, הן למעשה מחשבות ותמונות. תת המודע שלכם שולט בחוויות שלכם ומפקח עליהן.

נסו להמעיט ככל הניתן במחשבות ובאמירות כגון: "אני לא יכול להרשות את זה לעצמי", או: "אני לא יכול לעשות את זה". תת המודע שלכם "יתפוס אתכם במילה", וכבר ידאג לכך, שבאמת לא יהיה לכם כסף, או יכולת, לעשות את מה שרציתם. חשבו ואימרו: "אני יכול לעשות הכול עם התת מודע שלי|"

אורן זריף מסביר, כי החוק של החיים היא האמונה. אמונה היא מחשבה שחולפת בדעתכם, אל תאמינו במשהו שיזיק או יפגע בכם. האימינו בכוחו של התת מודע שלכם, לרפא, לעורר השראה, לחזק, לגרום לכם להתפתח ולשגשג, מה שיקרה לכם עומד ביחס ישר לכוחה של האמונה שלכם. אם תדעו לשנות את המחשבות שלכם, תוכלו לשנות את גורלכם. אלפי המטופלים של אורן זריף מספרים מפה לאוזן על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן רציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן זריף אוצר בתוכו, אבל אי אפשר להתווכח עם העובדות וההצלחה. רבים שנואשו מהטיפול הקונבנציונאלי שהרפואה יודעת לספק, הגיעו לאורן לאחר שמישהו סיפר להם עליו. במרבית המקרים, לאחר טיפול אחד יחול שיפור משמעותי, ובחלק קטן מהם, יידרשו עוד טיפול או שניים. אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו ברמת גן ובירושלים. אורן זריף אינו רופא, אך רבים מאנשי המדע והאקדמיה, שופטים, עורכי דין ובכירים במשק ובתקשורת, יודעים לספר על תחושותיהם ומצבם הרפואי לפני ואחרי הביקור בקליניקה של אורן.

אודות המחבר

מושיק קלינמן

מושיק קלינמן מומחה בקידום אתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי בחברת מיינד פאואר. מושיק מתמחה בקופירייטינג, ניהול ערוצי יוטיוב וביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש.

השארת תגובה