מודע ותת מודע: כיצד לגרום להם לעבוד יחד לטובת הגוף והנפש לריפוי כל מחלה?

התת מודע שלכם הוא הבנאי של גופכם ועומד על משמרתו עשרים וארבע שעות ביממה. חשיבה שלילית משבשת את המהלך התקין של דפוס פעולתו מעניק החיים.
אורן זריף מסביר, כי באפשרותנו לשלוט במידה רבה בכוחותיו של התת מודע, ומכאן יינתנו לנו אפשרויות נפלאות ודרכים חדשות, שלא ידענו על קיומן.
אורן זריף אינו רופא, אך רבים בעולם ובארץ יודעים לספר על מצבם ותחושותיהם, לפני ואחרי הטיפול אצל אורן.

אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו בירושלים וברמת גן.
המטופלים מספרים מפה לאוזן, ולעיתים אף מול המצלמה, על התופעה המדהימה שחוו.
איש אינו יודע להסביר באופן מדעי ורציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן אוצר בתוכו, אבל כנראה שאי אפשר להתווכח מול עובדות חד משמעיות והצלחה מוכחת.

רבים מהמטופלים עברו מסכת ייסורים וביקורים חוזרים אצל רופאים, ללא כל שינוי משמעותי. הם מיצו את כל האופציות של הרפואה הקונבנציונאלית, ובצר להם הגיעו לאורן זריף.

בסיפורים שתועדו, אנשים מספרים על רופאים מתחומי התמחות שונים, על המלצות לניתוחים, על תרופות נוגדות כאב, ועל פגיעה והחמרה ממשית באיכות החיים.
במרבית המקרים, השינוי הדרמטי יחול לאחר טיפול בודד או שניים. בחלק קטן מן המקרים, יידרשו עוד מספר טיפולים.

לפני שנופלת עליכם שינה, הטילו על התת מודע שלכם את התפקיד של פיתוח תשובה ופתרון לכל בעיה, והוא ייענה לכם. השגיחו על מחשבותיכם. על מחשבה שמתקבלת כנכונה משלחת על ידי החלק המודע (קליפת המוח) לחלקי המוח שמשרתים את התת מודע, ובאים לידי ביטוי בעולמכם כמציאות ממשית. דעו כי ביכולתכם ליצור את עצמכם מחדש על ידי מתן תכנית חדשה לתת מודע שלכם. נטיית התת מודע שלכם היא לפעול תמיד לטובת החיים. תפקידכם להפעיל נכון את החלק המודע שלכם. הזינו את התת מודע שלכם בהנחות יסוד נכונות. התת מודע שלכם יוצר תמיד בהתאם לתבניות המנטליות שבהן אתם מורגלים. אתם בונים גוף חדש מדי אחד עשר חודשים. שנו את גופכם על ידי שינוי המחשבות ושמירת תכונותיהן החדשות. נורמלי ותקין להיות בריאים. אין זה נורמלי או תקין להיות חולים. דבר זה קבוע בעקרון ההרמוניה הטבוע בכם מלידה. מחשבות קנאה, פחד, דאגה וחרדה הורסות ומשחיתות את העצבים ואת הבלוטות שלכם, וגורמות להופעתן של מחלות פיזיות שונות. הדברים שאתם מצהירים באופן מודע וחשים שהם אמת, יבואו לידי ביטוי בנפשכם, בגופכם ובכל ענייניכם. הצהירו דברים חיוביים ותשרה עליכם שמחת החיים.

אודות המחבר

מושיק קלינמן

מושיק קלינמן מומחה בקידום אתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי בחברת מיינד פאואר. מושיק מתמחה בקופירייטינג, ניהול ערוצי יוטיוב וביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש.

השארת תגובה