איך מדברים עם תת המודע ומשכנעים אותו לצאת מאזור הנוחות?

רוב רובם של החיים המנטליים מתנהלים בתת-מודע.
אם אינכם מצליחים לעשות שימוש ביכולת המופלאה הזו, אתם דנים את עצמכם לחיים בעולם פנימי מצומצם ובגבולות צרים ביותר.
התהליכים שמתרחשים בתת-מודע שלכם הם תמיד מועילים ומתמקדים בחיים. התת מודע שלכם הוא הבנאי של גופכם וזה שמקיים את כל התפקודים החיוניים. הוא נמצא בתפקיד עשרים וארבע שעות ביממה ולעולם אינו נח. הוא תמיד מנסה לעזור לכם ולשמורכם מכל רע.
התת מודע שלכם נמצא בקשר עם החיים האינסופיים ועם החכמה שאין לה גבולות, והדחפים והרעיונות שלו מכוונים תמיד לטובת החיים. השאיפות, שאר הרוח והחזון לגבי חיים טובים ונאצלים יותר נובעים כולם מהתת מודע.
אורן זריף אינו רופא, אך רבים בעולם ובארץ יודעים לספר על מצבם ותחושותיהם, לפני ואחרי הטיפול אצל אורן.

אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו בירושלים וברמת גן.
המטופלים מספרים מפה לאוזן, ולעיתים אף מול המצלמה, על התופעה המדהימה שחוו.
איש אינו יודע להסביר באופן מדעי ורציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן אוצר בתוכו, אבל כנראה שאי אפשר להתווכח מול עובדות חד משמעיות והצלחה מוכחת.

רבים מהמטופלים עברו מסכת ייסורים וביקורים חוזרים אצל רופאים, ללא כל שינוי משמעותי. הם מיצו את כל האופציות של הרפואה הקונבנציונאלית, ובצר להם הגיעו לאורן זריף.

בסיפורים שתועדו, אנשים מספרים על רופאים מתחומי התמחות שונים, על המלצות לניתוחים, על תרופות נוגדות כאב, ועל פגיעה והחמרה ממשית באיכות החיים.
במרבית המקרים, השינוי הדרמטי יחול לאחר טיפול בודד או שניים. בחלק קטן מן המקרים, יידרשו עוד מספר טיפולים.

הדברים שבהם אתם באמת מאמינים, המחשבות והרעיונות שבהם אתם משוכנעים ומאמינים בצורה העמוקה ביותר, הם אלה שאינכם יכולים לחלוק עליהם בצורה שכלית, משום שאינם באים מהחלק המודע שלכם, אלא מהחלק התת מודע שלה. התת מודע שלכם מדבר אליכם בתחושות פנימיות, בדחפים, בתחושות בטן, ברמזים ובכוונות. הוא תמיד אומר לכם להתרומם, להתעלות, לצמוח, להתקדם, לחוות ולהתקדם הלאה. הדחף לאהוב, להציל את חייהם של אחרים נובע ממעמקי התת מודע שלכם. לדוגמה, האנשים שמתייצבים בראש המחנה כשהם נדרשים לכך, אלה שמגלים אומץ לב, גבורה והקרבה כדי להציל אחרים בעת קרב או משבר. ציירים, מוסיקאים, משוררים וסופרים מתכוונים לכוחות התת מודע שלהם ומקבלים ממנו השראה והתלהבות ליצור. אנשי הפילוסופיה והאמנים יכנו זאת "מוזה", אחרים יאמרו: השראה. אורן זריף יודע להסביר זאת במילה פשוטה: התת מודע. דבר זה מראה כיצד התת מודע שלכם אומר לכם אמירות נשגבות וחכמות שהחלק המודע שלכם אינו יודע עליהן דבר וחצי דבר.

אודות המחבר

מושיק קלינמן

מושיק קלינמן מומחה בקידום אתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי בחברת מיינד פאואר. מושיק מתמחה בקופירייטינג, ניהול ערוצי יוטיוב וביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש.

השארת תגובה