"הייה מים חבר" – סודו של התת מודע לעזור לך לזרום למקום הנכון עבורך

מי יקבע את הכוון של חיינו, ואת תגובתינו לסערות בים?
אורן זריף מסביר במילים פשוטות וברורות, ומדריך לאורן של התובנות שהיו ידועות עוד מימי קדם, ונחקרות גם כיום על ידי מיטב חוקרי המוח בעולם.

אלפי המטופלים של אורן זריף מספרים מפה לאוזן על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן רציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן זריף אוצר בתוכו, אבל אי אפשר להתווכח עם העובדות וההצלחה.

רבים שנואשו מהטיפול הקונבנציונאלי שהרפואה יודעת לספק, הגיעו לאורן לאחר שמישהו סיפר להם עליו.

במרבית המקרים, לאחר טיפול אחד יחול שיפור משמעותי, ובחלק קטן מהם, יידרשו עוד טיפול או שניים.

אורן זריף אינו רופא, אך אלפי מטופלים יודעים לספר על הצלחות מרשימות במקומות שהייאוש כבר השתלט והסבל התמשך.
אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו ברמת גן ובירושלים.

כשההורים מרבים לחבק אותנו ולשדר לנו כמה אנחנו מדהימים וכמה הם אוהבים אותנו, תיווצר בנו האמונה שאנחנו אהובים ומוצלחים. ולהיפך: אם הם מרבים לצעוק עלינו ולכעוס, לומר ששום דבר לא יצא מאיתנו, אנחנו נפנים עמוק בתוכנו שאנחנו לא מוצלחים ולא ראויים, ועם זה נצעד בדרכי החיים.

האמונות הללו מתבססות עמוק עמוק בתת-המודע, ולרוב, כאמור, אנחנו לא מודעים בכלל לכך, שיש לנו אמונה שכזאת ומה מקורה.

יש לדעת, כי התת מודע תמיד ינצח. התת-מודע שלנו הרבה יותר חזק מהמודע. המודע הוא ההגה באמצעותו אנו יכולים לבחור ולכוון את עצמנו לעשיה וצורת חשיבה, אך הדפוסים והאמונות הקיימים בתת-מודע חזקים הרבה יותר. הם הקברניט האחראי לניווט של הספינה, והם יגרמו לנו לשוב ולעשות את מה שמתאים להם. אז אם אתם רוצים להתחיל דיאטה, אבל יש בכם אמונה שאתם מפונקים, ולא הצלחתם בעבר, לא תצליחו להתמיד גם בעתיד, מכיוון שזה לא מתיישב עם האמונה שלכם. וכשיש ניגוד בין המודע לתת-מודע, התת-מודע תמיד יגבר. כך למעשה האמונות שלנו יוצרות ומנציחות מציאות בחיים שלנו. המציאות הקיימת בחיינו היא תוצאה ישירה של האמונות הקיימות עמוק בתוכנו ועד שלא נשנה את האמונות לא נוכל לשנות את המציאות. עוד דרך ללמוד על האמונות שלנו היא דרך המחשבות שלנו. מרבית המחשבות שלנו הן למעשה לא מחשבות שאנחנו בחרנו באופן מודע, אלא מחשבות אוטומטיות שהמוח מייצר. אם נתחיל להתבונן עליהן, נוכל דרכן ללמוד על האמונות שלנו. אז איך משנים את האמונות שלנו? ראשית, חשוב להבין שאי אפשר להעלים אותן בכוח. כל מחשבה ואמונה שננסה להיאבק בהן רק יתחזקו. אפשר להמחיש זאת בקלות: אם אומר לכם עכשיו "אל תחשבו על מחלות!" – מיד תחשבו על מחלה מסוימת, ותהיה לכם תמונה של אדם חולה בדימיון. אל תנסו שלא לחשוב מחשבה מסוימת.

אודות המחבר

מושיק קלינמן

מושיק קלינמן מומחה בקידום אתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי בחברת מיינד פאואר. מושיק מתמחה בקופירייטינג, ניהול ערוצי יוטיוב וביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש.

השארת תגובה