איך לתכנת מחדש את תת המודע כמו מהנדס מחשבות שכותב מחדש את קוד המוח האנושי

התת מודע הוא הסיפור של החיים
אורן זריף משלב את כוחות התת מודע הנתונים בתוכנו, ומגלה את המסלולים הטבועים שלאורם אפשר להגיע אל הקידמה ואל הרווחה.
הלב מלא התודה קרוב תמיד לשפע הקיים בעולם.
היו מהנדסים מנטליים והשתמשו בשיטות מוכחות בבניית חיים מפוארים ונפלאים יותר.
רצונכם העז הוא תפילתכם. דמיינו את ההגשמה של רצונכם העז בהווה, והרגישו את הממשות שלו, ותזכו לחוות את השמחה של התפילה הנענית.
בקשו להגשים דברים בדרך הקלה – בעזרה הבטוחה של התורה המנטלית.
ביכולתכם ליצור בריאות, הצלחה ואושר על ידי מחשבות שלדעתכם חבויות באולפן הכרתכם.
התנסו באופן שיטתי עד שתוכיחו באופן אישי כי תמיד יש תגובה ישירה מהתבונה האינסופית של התת-מודע שלכם לחשיבה המודעת שלכם.
הרגישו את השמחה והנינוחות שבציפייה מראש בהגשמה המסוימת של רצונכם העז. כל תמונה מנטלית שנמצאת בהכרתכם היא התוכן של הדברים שקיוויתם להם והעדות של הדברים שלא נראו.
תמונה מנטלית שווה אלף מילים. התת-מודע יביא לידי ביטוי כל תמונה שנאצרת בנפש ונתמכת על ידי אמונה.
הימנעו מכל מאמץ או כפייה מנטלית בתפילתכם. היכנסו למצב ישנוני והרדימו את עצמכם, בהרגשה ובידיעה שתפילתכם או בקשתכם נענית ומתגשמת.
אורן זריף אינו רופא, אך רבים בעולם ובארץ יודעים לספר על מצבם ותחושותיהם, לפני ואחרי הטיפול אצל אורן.

המטופלים מספרים מפה לאוזן, ולעיתים אף מול המצלמה, על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן מדעי ורציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן אוצר בתוכו, אבל כנראה שאי אפשר להתווכח מול עובדות חד משמעיות והצלחה מוכחת. רבים מהמטופלים עברו מסכת ייסורים וביקורים חוזרים אצל רופאים, ללא כל שינוי משמעותי. הם מיצו את כל האופציות של הרפואה הקונבנציונאלית, ובצר להם הגיעו לאורן זריף. בסיפורים שתועדו, אנשים מספרים על רופאים מתחומי התמחות שונים, על המלצות לניתוחים, על תרופות נוגדות כאב, ועל פגיעה והחמרה ממשית באיכות החיים. במרבית המקרים, השינוי הדרמטי יחול לאחר טיפול בודד או שניים. בחלק קטן מן המקרים, יידרשו עוד מספר טיפולים. הצהרה בצורה חיובית פירושה להכריז שדבר מה הוא כפי שהוא, וכאשר תאמצו גישה זו כנכונה, בלי להתחשב בכל ההוכחות העומדות בסתירה לכך, תקבלו תשובה לתפילתכם או בקשתכם. הולידו גלים של הרמוניה, בריאות ושלווה על ידי חשיבה על אהבתו של אלוהים, או כוח עליון שבו אתם מאמינים. מה שאתם פוסקים ומרגישים כנכון יבוא לידי ביטוי, לכן, צוו הרמוניה, בריאות, שלווה ושפע. היו אופטימיים והאמינו בכך באמת.

אודות המחבר

מושיק קלינמן

מושיק קלינמן מומחה בקידום אתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי בחברת מיינד פאואר. מושיק מתמחה בקופירייטינג, ניהול ערוצי יוטיוב וביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש.

השארת תגובה