מפת הדרכים ליצירת ריפוי מנטלי בעזרת כח המחשבה – יש דבר כזה

אורן זריף מסביר, כי בכוחו של התת מודע לרפא, לסייע ולהגן על הגוף והנפש.
כשמהנדס או אדריכל רוצה לבנות מגדל, חללית או מחשב מתוחכם, הוא ניגש לבעיה בדרך מוכרת וידועה. הוא משתמש בשורה של מיומנויות וכישורים.

כך יש גם לגשת אל החיים, לשליטה ולהכוונה נכונה של החיים.
השיטות והמתודות הללו צריכות להיות ברורות, ונתונות לשליטה ולפיקוח, בדיוק כמו שניגשים לתכנון ולבניה של פרוייקט הנדסי או תוכנת מחשב.

כולנו מכירים את הפתגם העממי: "תמונה אחת שווה אלף מילים".
בדומה לכך, התת מודע יבטא כל תמונה שנמצאת בתוכנו ומגובית על ידי אמונה.
למי מאיתנו אין דברים שאנחנו מאוד רוצים לשנות בעצמנו?

מדוע איננו מצליחים ללכת את הצעד הנוסף? לעשות את השינוי הקטן שייקח אותנו רחוק?

אורן זריף מסביר, שהתת מודע הוא התשובה למרבית הבעיות המטרידות את בני האדם.
אתם חייבים להתחיל דיאטה, להפסיק לקחת ללב את ההערות של הבוס, לשפר את חיי הנישואין.

כולנו רוצים לשנות משהו בהתנהגות, בצורת החשיבה, אבל זה לא מצליח. לפעמים זה נתקע ולא הולך, ואז אנחנו מאוכזבים מעצמנו, כועסים על עצמנו, ונמשכים למעגל קסמים ארוך ומתסכל.

"האשמה" היא למעשה באמונות הנמצאות בתת-מודע שלנו, ומכתיבות את אופן ההתנהגות והחשיבה שלנו. אמונות על עצמנו, על האנשים ועל העולם בו אנו חיים.
חלק מאיתנו מודעים לאמונות הללו וחלק לא. מרביתן נמצאות עמוק בתת-מודע, למשל, האמונה שהעולם הוא מקום מסוכן ואנשים רוצים לנצל אותנו, שהדשא של השכן ירוק יותר, שלעולם לא אתקדם בעבודה.

האמונות האלה מגיעות מהילדות. המוח עדיין אינו מפותח במלואו ופועל בגלי מוח איטיים: גלי דלתא, תטא, ואלפא. למעשה הוא נמצא במצב היפנוטי. משמעות הדבר היא שהמוח פועל כמו ספוג, או כמו מכשיר הקלטה: אוגר ושומר את כל מה שהוא קולט מהסביבה. אלפי המטופלים של אורן זריף מספרים מפה לאוזן על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן רציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן זריף אוצר בתוכו, אבל אי אפשר להתווכח עם העובדות וההצלחה. רבים שנואשו מהטיפול הקונבנציונאלי שהרפואה יודעת לספק, הגיעו לאורן לאחר שמישהו סיפר להם עליו. במרבית המקרים, לאחר טיפול אחד יחול שיפור משמעותי, ובחלק קטן מהם, יידרשו עוד טיפול או שניים. אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו ברמת גן ובירושלים. אורן זריף אינו רופא, אך רבים יודעים לספר על תחושותיהם ומצבם הרפואי לפני ואחרי הביקור בקליניקה של אורן.

אודות המחבר

מושיק קלינמן

מושיק קלינמן מומחה בקידום אתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי בחברת מיינד פאואר. מושיק מתמחה בקופירייטינג, ניהול ערוצי יוטיוב וביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש.

השארת תגובה