איך לשנות גישה מנטלית ולשחרר את כוח הריפוי של תת המודע?

הרופא חובש את הפצע, אבל אלוהים מרפא אותו. זאת ידעו חכמי קדם, אנשי דת ואמונה מכל רחבי הגלובוס.

הפסיכולוג, הפסיכיאטר, הרופא והמנתח, מסירים חסימות מנטליות ופיזיות אצל המטופל, ומביאים לשחרור כוחות הריפוי ולהפעלתם. מי שמרפא באמת את המחלה, או ההפרעה, הוא בעצם התת מודע. אפשר לקרוא לו בשמות שונים: טבע, אלוהים, שכל, חיים, אבל הכל מתנקז אל התת מודע ואל תפקידו ויכולותיו.

אורן זריף יודע לנווט אתכם אל המסלול הנכון, להגיע בעצמכם לתת המודע שלכם, הרופא האמיתי והנכון ביותר עבורכם.

המדען המנטלי בתקופה המודרנית, יעשה בסופו של דבר את אותו דבר: יגרום לכם או ילמד אתכם, איך לדמיין את המצב הסופי הרצוי לכם ולחוש אותו בצורה מציאותית, ואז משהו לא מוגדר, החיים עצמם או משהו מעליהם, יגיב לבקשה המודעת. האמן ותקבל את מה שביקשת.

האמונה, אומר אורן זריף, היא ההסבר לכל, היא החוק החשוב לחיים, היא חוק החיים.
האמונה היא מחשבה, שגורמת לכוח התת מודע שלנו להתפזר ולהשפיע על כל מצבי החיים השונים. האמונה היא המחשבה שמתנהלת בתוך הנפש עצמה.
כל החוויות, הפעולות, המקרים והנסיבות של החיים, הם בעצם בבואה ותגובות על המחשבות שלנו.

טיפול באמצעות תפילה הוא למעשה הפעלה משולבת ושיטתית של המודע והתת מודע. אם תעסקו שוב ושוב בשמות המחלות ובתסמינים שלהן, אתם תתנו למחלות יתרון משמעותי וכוח מחודש. העיסוק הזה מעכב את הפעולה הקינטית שמשחררת את כוח הריפוי ואת האנרגיה של התת מודע. דבר שמועלה בדיבור ומתואר בדימיון, נוטה ללבוש ולפשוט צורה, ולהפוך למשהו שמפחיד אתכם. עדיף למלא את ההכרה היומיומית באמיתות הגדולות והחשובות של החיים, ולהמשיך לנווט קדימה לאור האהבה. אלפי המטופלים של אורן זריף מספרים מפה לאוזן על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן רציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן זריף אוצר בתוכו, אבל אי אפשר להתווכח עם העובדות וההצלחה. רבים שנואשו מהטיפול הקונבנציונאלי שהרפואה יודעת לספק, הגיעו לאורן לאחר שמישהו סיפר להם עליו. במרבית המקרים, לאחר טיפול אחד יחול שיפור משמעותי, ובחלק קטן מהם, יידרשו עוד טיפול או שניים. אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו ברמת גן ובירושלים. אורן זריף אינו רופא, אך רבים יודעים לספר על תחושותיהם ומצבם הרפואי לפני ואחרי הביקור בקליניקה של אורן.

אודות המחבר

מושיק קלינמן

מושיק קלינמן מומחה בקידום אתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי בחברת מיינד פאואר. מושיק מתמחה בקופירייטינג, ניהול ערוצי יוטיוב וביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש.

השארת תגובה