מהו סוד ההצלחה של תת המודע? ריפוי הנפש – התרופה לכל המחלות

אנו צריכים להזכיר לעצמינו לעיתים תכופות, אומר אורן זריף, שכוח הריפוי האמיתי והחזק מכולם, נמצא בתת המודע.

אמונה היא כמו זרע שמוטמן באדמה. הוא צומח לפי מינו וטבעו. אם תזרעו את הרעיון הנכון והמתאים בנפשכם, תשקו אותו ותדשנו אותו, תצפו לנביטתו ולפירותיו, הוא יצמח וישגשג.

יש לכם רעיון לספר, להמצאה, לסטארט אפ, לשינוי מהותי בחייכם, והרעיון נמצא באמת בנפשכם?

בידכם להאמין כי אתם באמת יכולים להגשים אותו. תאמינו בקיומו הממשי של הרעיון, התוכנית או ההמצאה, ובכך תגרמו לכך שהרעיון יצמח ויבוא למימוש.

שמעתם וקראתם, ממטיילים או בתוכניות טבע ומסעות, על אנשים שנרפאים במקדשים רחוקים, בשיטות ריפוי שונות, באמצעות הסברים כאלה ואחרים. כולם תוצאה של דמיון ואמונה עיוורת, אשר פועלים על התת מודע, ומשחררים את יכולת הריפוי.

הנפש היא מקור כל המחלות וההפרעות, הקשיים והתקלות. כל מה שקורה בגוף, מקביל לדפוס מנטלי כלשהו המתרחש במסתרי הנפש.

כוח המחשבה לבדו, יכול לגרום לתסמינים של מחלות רבות, אך גם לריפויין.
אורן זריף אינו רופא, אך רבים בעולם ובארץ יודעים לספר על מצבם ותחושותיהם, לפני ואחרי הטיפול אצל אורן.

אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו בירושלים וברמת גן. המטופלים מספרים מפה לאוזן, ולעיתים אף מול המצלמה, על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן מדעי ורציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן אוצר בתוכו, אבל כנראה שאי אפשר להתווכח מול עובדות חד משמעיות והצלחה מוכחת. רבים מהמטופלים עברו מסכת ייסורים וביקורים חוזרים אצל רופאים, ללא כל שינוי משמעותי. הם מיצו את כל האופציות של הרפואה הקונבנציונאלית, ובצר להם הגיעו לאורן זריף. בסיפורים שתועדו, אנשים מספרים על רופאים מתחומי התמחות שונים, על המלצות לניתוחים, על תרופות נוגדות כאב, ועל פגיעה והחמרה ממשית באיכות החיים. במרבית המקרים, השינוי הדרמטי יחול לאחר טיפול בודד או שניים. בחלק קטן מן המקרים, יידרשו עוד מספר טיפולים. יש רק תהלך ריפוי אחד, והוא נקרא אמונה. יש רק כוח ריפוי אחד, והוא התת מודע האישי של כל אחד מאיתנו. התת מודע מגיב למחשבה שחולפת בתת המודע, ואם אותה מחשבה היא חיובית ואופטימית, התת מודע יגיב בהתאם ויניב תוצאות.

אודות המחבר

מושיק קלינמן

מושיק קלינמן מומחה בקידום אתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי בחברת מיינד פאואר. מושיק מתמחה בקופירייטינג, ניהול ערוצי יוטיוב וביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש.

השארת תגובה