מה משותף לאדם הקדמון ולרפואה? שיטות ריפוי עתיקות וחדשות מאז ועד היום

אורן זריף מסביר מה סודן המשותף של השיטות והטכניקות של החכמים הקדמוניים
משחר ההיסטוריה, ידעו האנשים כולם, בכל התרבויות, הדתות והיבשות, על סמך תחושה פנימית לא מוסברת, כי במקום כלשהו נמצא וקיים כוח מרפא, וכי ניתן לקרוא לו בדרכים מסוימות, והוא יגיע ויקל על הסבל.

הם עשו זאת בדרכים שונות ומשונות, אך תמיד המטרה היתה זהה. כולם ידעו שבכוחו של הדמיון ובכוחה של הנפש, לרפא ולהביא מזור לכל קלקול ומחלה.

המשותף לכל אותם קדמונים, הוא החלק התת מודע של הנפש. המודע משפיע על התת מודע, והתת מודע יודע לשלוט במצבים ובתחושות של הנפש והגוף.

אורן זריף מסביר ומדריך את סגולותיו הנפלאות של התת מודע, ומכוון את המבקשים להגיע בעצמם לכוחות הריפוי שלהם.

שיטות ריפוי שונות, כגון כירופרקטיקה, דיקור, ושיטות טבעוניות שונות, מביאות עימן יכולות ריפוי מדהימות וחד משמעיות. גם הטקסים והאמונות השונות מאז ועד היום, גרמו לאותן תוצאות.

כולן כאחד עשו ועושות שימוש בעידוד פעולתו של התת מודע, שהוא למעשה המרפא היחיד שקיים.

תהליך הריפוי הוא למעשה דרך חשיבה, או אמונה. גישה חיובית ומנטלית, תקווה טובה, משחררת את יכולת הריפוי של התת מודע. מקורה של האמונה הזו שונה ומשתנה במהלך הדורות, עצם קיומה והשימוש בה, מביא לתוצאות.

אורן זריף מסביר, כי צריכים להזכיר לעצמינו לעיתים תכופות, שכוח הריפוי נמצא בתת המודע.

יש לכם רעיון לספר, להמצאה, לסטארט אפ, והרעיון נמצא באמת בנפשכם? בידכם להאמין כי אתם באמת יכולים להגשים אותו. תאמינו בקיומו הממשי של הרעיון, התוכנית או ההמצאה, ובכך תגרמו לכך שהרעיון יצמח ויבוא למימוש. הנפש היא מקור כל המחלות וההפרעות, הקשיים והתקלות. כל מה שקורה בגוף, מקביל לדפוס מנטלי כלשהו המתרחש במסתרי הנפש. כוח המחשבה לבדו, יכול לגרום לתסמינים של מחלות רבות. יש רק תהלך ריפוי אחד, והוא נקרא אמונה. יש רק כוח ריפוי אחד, והוא התת מודע האישי של כל אחד מאיתנו. אלפי המטופלים של אורן זריף מספרים מפה לאוזן על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן רציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן זריף אוצר בתוכו, אבל אי אפשר להתווכח עם העובדות וההצלחה. רבים שנואשו מהטיפול הקונבנציונאלי שהרפואה יודעת לספק, הגיעו לאורן לאחר שמישהו סיפר להם עליו. במרבית המקרים, לאחר טיפול אחד יחול שיפור משמעותי, ובחלק קטן מהם, יידרשו עוד טיפול או שניים. אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו ברמת גן ובירושלים. אורן זריף אינו רופא, אך רבים יודעים לספר על תחושותיהם ומצבם הרפואי לפני ואחרי הביקור בקליניקה של אורן.

אודות המחבר

מושיק קלינמן

מושיק קלינמן מומחה בקידום אתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי בחברת מיינד פאואר. מושיק מתמחה בקופירייטינג, ניהול ערוצי יוטיוב וביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש.

השארת תגובה