איך להשתמש בכוחות הריפוי של הנפש על פי שיטת תת המודע?

לפעמים החלק המודע של הנפש מניח ומאמין שמשהו נכון ואמיתי, ואז החלק הלא מודע מקבל את זה ומביא אותו לידי ביטוי.

אם תאמינו בגורל טוב, בהדרכה אלוהית או בכוח עליון, בטוב שהחיים מזמנים לכם, התת מודע יקבל את זה כמובן מאליו.

הנפש שלנו אינה רעה. גם כוחות הטבע והבריאה אינם רעים. השאלה היא, אומר אורן זריף, איך אתם משתמשים בהם. אתם יכולים לבחור לעשות שימוש בנפש שלכם כדי לברך, לרפא, להשרות טוב ולהרחיב את מעגל הטוב על כל סביבתכם ועל כל בני האדם.

אל תתנו לפחד, לבורות ולאמונות הטפלות, להנחות את מחשבותיכם. שימו על הכוונת רק את האמיתות והעקרונות הנצחיים, ואל תרשו לאחרים לחשוב במקומכם. המחשבות וההחלטות הם רק שלכם.

בחרו בחיים, בחרו באהבה, בחרו בבריאות ובאושר, אמרו זאת לתת המודע שלכם, והוא יתגייס לטובתכם.

ניסיונו וכוחותיו של אורן זריף מגיעים למקומות הנסתרים ביותר, ומשלבים אנרגיות פנימיות וחיצוניות, לצורך עזרה לאנשים בנקודות הקושי והחולשה.
אם תרצו לכתוב ספר או מחזה, פוסט נהדר או נאום מזהיר בפני קהל, רק העבירו את הרעיון באהבה וברגש לתת המודע שלכם, והוא יידע להגיב בהתאם.

בדיוק כמו קפטן שמוביל מטוס באויר ואוניה בים, עליכם לתת פקודות נכונות. הפקודות הנכונות, שיובילו אתכם במים הסוערים אל מטרתכם, הן למעשה מחשבות ותמונות. תת המודע שלכם שולט בחוויות שלכם ומפקח עליהן.

נסו להמעיט ככל הניתן במחשבות ובאמירות כגון: "אני לא יכול להרשות את זה לעצמי", או: "אני לא יכול לעשות את זה". תת המודע שלכם "יתפוס אתכם במילה", וכבר ידאג לכך, שבאמת לא יהיה לכם כסף, או יכולת, לעשות את מה שרציתם. חשבו ואימרו: "אני יכול לעשות הכול עם התת מודע שלי|" אלפי המטופלים של אורן זריף מספרים מפה לאוזן על התופעה המדהימה שחוו. איש אינו יודע להסביר באופן רציונאלי את הכוחות המיוחדים שאורן זריף אוצר בתוכו, אבל אי אפשר להתווכח עם העובדות וההצלחה. רבים שנואשו מהטיפול הקונבנציונאלי שהרפואה יודעת לספק, הגיעו לאורן לאחר שמישהו סיפר להם עליו. במרבית המקרים, לאחר טיפול אחד יחול שיפור משמעותי, ובחלק קטן מהם, יידרשו עוד טיפול או שניים. אורן זריף מקבל מטופלים בקליניקות שלו ברמת גן ובירושלים. אורן זריף אינו רופא, אך רבים מאנשי המדע והאקדמיה, שופטים, עורכי דין ובכירים במשק ובתקשורת, יודעים לספר על תחושותיהם ומצבם הרפואי לפני ואחרי הביקור בקליניקה של אורן.

אודות המחבר

מושיק קלינמן

מושיק קלינמן מומחה בקידום אתרים בגוגל וכותב תוכן שיווקי בחברת מיינד פאואר. מושיק מתמחה בקופירייטינג, ניהול ערוצי יוטיוב וביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש.

השארת תגובה