אודות אורן

אודות אורן זריף

אורן זריף מטפל למעלה מ-25 שנים בשיטת הפסיכוקינזיס. הטיפול אינו רפואי ואינו מהווה תחליף לרפואה הקונבנציונלית.
שיטת הטיפול איננה מדעית, תוצאות הטיפול אינדבידואליות מאדם לאדם.

אורן זריף מבהיר במפורש למטופל לפני הטיפול כי הטיפול אינו מהווה תחליף לרפואה הקונבנציונלית בשום מקרה. במידה והמטופל לוקח תרופות כלשהן או קיבל המלצה מסוימת ע״י רופא עליו להמשיך את הטיפול ולהשמע להוראות הרופא המטפל

אורן זריף, מרפא אלטרנטיבי המשתמש בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע על מנת לטפל בכל אדם שסובל מכל מחלה רפואית, נפשית ופיזיולוגית מבלי יוצא מן הכלל. לאורן מוניטין של מעל ל-25 שנים בתחום, וטיפל כבר בהמוני מטופלים וסובלים מכל סוגי המחלות במהלך שנותיו כהילר. 

אורן זריף הינו תופעה שאינה ניתנת להסבר. זריף התפרסם בכל ערוצי המדיה והתקשורת, הופיע בתכניות טלוויזיה ופרסומות, בעיתונים וברדיו. רבים אינם מבינים כיצד פועלת השיטה, אך סיפורי ההצלחה, העדויות וההמלצות מדברים בעד עצמם. מבין מטופליו ניתן לראות פוליטיקאים ואנשי ביטחון, רופאים, פרופסורים ואנשי מדע. כולם מעידים כי יכולותיו הצליחו ליצור שינוי אמיתי שעזר להם להיפתר מהבעיה הרפואית ממנה סבלו.

אודות שיטת הטיפול של אורן זריף

זריף משתמש בטינקטורות ייעודיות שעברו תהליך של התמרה אנדותרמית וחימום לצורך ביצוע הפעולה הרצויה דרך העין השלישית ותת המודע של המטופל. ברוב המקרים מדובר בטיפול אחד בלבד חיצוני ואינו פולשני. אחריו, יעידו מטופליו על שיפור משמעותי במצבם שעשוי להיות באופן מידי, מספר שבועות או חודשים (תלוי במקרה). רבים מסיפורי ההצלחה ועדויות המטופלים מספרים כי זריף הצליח להעלים להם את המחלה ממנה הם סובלים וזאת כנגד כל הסיכויים.