"אורן זריף הציל אותי מכריתת רגל!"

חדוה מ' סבלה מגידול בסחוס, עברה שני ניתוחים קשים והרופאים אמרו שנראה לא יהיה מנוס מקטיעת הרגל – עד שהגיעה לטיפול בשיטת תת המודע
חדוה מ' מחייכת. אורן זריף, לדבריה, הציל אותה מסכנה של קטיעת הרגל. חדוה חלתה בכונדרוסרקומה (סרטן העצמות), גידול ממאיר של תאי סחוס הפוגע בעיקר בעצמות הארוכות ובאגן. היא עברה שני ניתוחים קשים ומסובכים ברגלה והולכת בעזרת קביים.
הגידול בסוג כזה של סרטן מתפתח בגוף בקצב איטי בכתפיים, באגן ובחלקים מן הידיים והרגליים. לעתים הטיפול בסרטן שכזה, כמו בסיפורה של חדוה, מצריך קטיעה חלקית ו/או מלאה של הגפיים שבו מסירים את העצם שהגידול נמצא בה.
"הרופאים אמרו שאין יותר מה לעשות", מספרת חדוה. "עמדתי בפני כריתת רגל, אבל קראתי כתבות בעיתון על אורן זריף והחלטתי להגיע אליו. באתי – והוא ממש הציל אותי!".
"זה לא ייאמן!", ממשיכה חדוה. "היום, בזכות הטיפולים של אורן, אני מרגישה טוב. הכאבים הנוראיים מהם סבלתי ירדו לפחות ב-85 אחוזים, אם לא יותר! אני לוקחת הרבה פחות כדורים ממה שלקחתי קודם, אין מה להשוות בכלל… אני באמת מודה לאורן שהציל אותי".
סרטן העצמות (סרקומה) הוא גידול של רקמה ניאופלסטית, ממאירה בעצם. גידולים בעצם יכולים להיות שפירים (לא סרטניים) או ממאירים (סרטניים).
הסימפטומים של סרטן העצמות משתנים לפי גודל הגידול ומיקומו. הסימפטום הנפוץ ביותר לגידול בעצם הוא כאב שהולך ומחריף עם הזמן ועם צמיחת הגידול. סימפטומים נוספים יכולים לכלול: חום, ירידה במשקל, אנמיה, עייפות, שברים לא מוסברים עוד.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה