אורן זריף הציל בחור ישיבה משיתוק בפנים

עוד הצלחה מפתיעה בטיפוליו של אורן זריף בכוחות התת מודע. אל זריף הגיע יעקב ס., תלמיד ישיבה מבני ברק, אשר סבל משיתוק בחצי השמאלי של פניו. פניו של יעקב נותרו מעוותות, הוא סבל מכאבים, והמצב הלך והחמיר.

יעקב הלך לטובי הרופאים בארץ בניסיון לפתור את הבעיה, אבל כולם מסרו לו את אותה התשובה – הרפואה הקונבנציונלית לא יכולה לעזור הרבה, ועליו להתחיל להתרגל לחיות עם השיתוק בפנים.
אבל יעקב מיאן להיכנע, התייעץ עם מכריו ועם רבנים ואלה הפנו אותו אל אורן זריף, המטפל בכוחות התת המודע.
יעקב הגיע לקליניקה בבני ברק, וכבר בתחילת הטיפול הבטיח לו זריף: "אל תדאג, אני אוציא אותך מזה".
"כבר במהלך הטיפול הראשון הרגשתי שינוי לטובה", מספר יעקב, "ולאחר ארבעה טיפולים – השיתוק עבר לחלוטין!"

הנושא הפך לשיחת היום בישיבה בה לומד יעקב, שלא מפסיק להודות לזריף על ההצלחה: "זריף הוכיח שגם כשהרופאים אומרים שאין מה לעשות, אסור להתייאש", אומר יעקב.

מהי שיטת הטיפול של אורן זריף?
שיטת הטיפול של אורן זריף הינה שיטת טיפול הקרויה: שיטת הפסיכוקינזיס. שיטה זו מבוססת על ספרו של גוזף מרפי אשר חיבר את הספר: כוחו של התת מודע. האמונה שהתת מודע משפיע באופן מהותי על מצבו הגופני של האדם, היא זו שבכוחה לסייע לאדם בריפוי גופני עצמאי.
אורן זריף אשר מכיר היטב את השפעתו של התת מודע על מצבו הפיזי של האדם, יודע גם כיצד להביא את התת מודע של האדם להעניק לגופו את היכולת לרפא את עצמו. בעזרת שימוש באנרגיות אשר אורן זריף שולח לאיברים ספציפיים בגוף שאחראים על ריפוי הבעיה או המחלה ממנה סובל האדם ובעזרת שימוש בכח התת מודע, מצליח אורן זריף לסייע לאנשים רבים בריפוי מחלות וכאבים גופניים שונים.
האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה