אורן זריף זכה לאות הוקרה מהפדרציה ליהדות מרוקו

סם בן שטרית, ראש הפדרציה, העניק לו את ספר הזהב לעיני מצלמות ערוץ 2

סם בן שטרית, ראש הפדרציה העולמית של יהדות מרוקו, העניק אות הוקרה לאורן זריף, המטפל בשיטת תת המודע. התעודה הוענקה לזריף לעיני מצלמות ערוץ 2, שתיעד את האירוע.
זריף זכה להירשם בספר הזהב של יהדות מרוקו, וקיבל תעודת הרשמה והוקרה בה נכתב כי הוא "איש טוב ומטיב לבריות".
כמו כן, העניק סם בן שטרית לזריף את מדליון המעברה, מדליון מזהב עם הקדשה אישית מטעם הפדרציה, ומינה אותו כחבר בנשיאות הפדרציה.
בכך, ביטא בן שטרית את הערכתו לתרומתו של זריף בטיפוליו באזרחים. "אני מברך את אורן על היחס הטוב שהוא נותן לאנשים", אמר בן שטרית, "ומאחל לו שימשיך להצליח. שמעתי עליו רבות כמי שעושה מצוות ומעשים טובים".

שיטת טיפול ייחודית
קצת על שיטת הטיפול של אורן זריף שנקראת פסיכוקינזיס. איך זריף עושה זאת? זריף מנצל את שיטתו כדי להשפיע על תת המודע של החולה. הטיפול אינו פיזי, ואינו כולל הרדמה, היפנוט או כל השפעה חיצונית. המטופל נכנס לחדר, יושב על כורסא ומקבל מאורן את רמת האנרגיה הדרושה. כל הטיפול אינו ארוך, ויכול להימשך מספר דקות בלבד.
ההשפעה על תת המודע של החולה בעצם מעוררת בגופו תהליך של ריפוי עצמי. העיקרון הכללי דומה לעקרון הידוע, לפיו נפש האדם משפיעה על בריאות הגוף. אם הנפש מאוזנת ובריאה, זה משפיע לטובה על הגוף. אם הנפש "עצבנית" – זה נותן אותות גם מבחינה פיזיולוגית.
את שיטת הטיפול הזו פיתח ושיכלל אורן זריף על בסיס תורתו של ד"ר ג'וזף מרפי, מחבר רב המכר העולמי "כוחו של התת מודע".

במקביל לרפואה הרגילה
לזריף, אשר התפרסם בכל ערוצי התקשורת בארץ ובעולם, מספר קליניקות ברחבי הארץ, מבאר שבע ועד נתניה, המושכות אליהן מאות מטופלים מדי יום. אורן מטפל כמעט בכל סוגי המחלות והמכאובים, הן פיזיולוגיות והן נפשיות. רבים אשר סבלו שנים רבות מכאבי גב כרוניים, חזרו לישון טוב בלילה לאחר טיפולים אצל זריף. רבים מאלה שלקו באירוע מוחי באמצע החיים, הצליחו להשתקם ולחזור לתפקוד מלא בזכותו. חולי סרטן מדווחים כי בזכות אורן זריף לא סבלו מכל תופעות לוואי של ההקרנות והכימותראפיה, והצליחו להתגבר על המחלה במהירות מדהימה.
אגב, זריף תמיד מדגיש כי אינו רופא ואינו בא במקום הרפואה הקונבנציונלית, אלא במקביל לה. אם יש פתרון רפואי פשוט לבעיה, הוא ממליץ ללכת לרופא. אם הרפואה נכשלת, אורן במקרים רבים מצליח לעשות את הבלתי יאומן.
בקליניקות של אורן זריף ניתן לפגוש אנשים מכל שכבות האוכלוסיה בישראל: צעירים ומבוגרים, יהודים וערבים, חילוניים ודתיים, אנשי עשירון תחתון ועשירון עליון. פרופסורים רבים, פוליטיקאים, שחקנים, ספורטאים ועוד – מגיעים בהמוניהם לטיפול אצל זריף, ונדהמים מההצלחה.
באחרונה פורסמה על זריף כתבה בתוכנית "אולפן שישי" בערוץ 2, שתיעדה את טיפוליו הייחודיים.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה