"אורן זריף עזר גם לי וגם לבני בבעיות רפואיות"

ראובן ב' הגיע אל זריף עם בנו שסובל מאסטמה. כשראה שהטיפול הצליח, ביקש מאורן שיעזור לו בבעיות לחץ דם וכאבי רגליים

"הגעתי בעיקר בגלל הבן שלי, אבל לא תיארתי לעצמי שאורן יפתור גם את כל הבעיות שלי", כך מתאר בחיוך ראובן ב', תושב ירושלים, את החוויה המופלאה שעבר.
ראובן הגיע אל אורן זריף עם בנו שעומד לפני גיוס לצה"ל. הבן סבל מאלרגיה חריפה של אסטמה – מה שעשוי למנוע ממנו להגשים חלום ולהתגייס ליחידה קרבית.
מספר ראובן: "זה מדהים, כי כבר אחרי טיפול אחד של אורן זריף פסקו הצפצופים בנשימה של בני והמצב שלו השתפר משמעותית. אנחנו מקווים שעכשיו בזכות אורן הוא יוכל לממש את החלום ולהיות קרבי".
בעקבות הצלחת הטיפול בבנו, ביקש ראובן לאורן זריף שיסייע גם לו – בבעיות לחץ דם, כאבים ברגליים, חולשה ועייפות. "היום, אחרי הטיפולים, אני מרגיש כבר הרב יותר טוב", מעיד ראובן. "אפילו עליתי היום 13 קומות ברגל בבניין 'מרכז כלל' מבלי לעצור אפילו. לא סבלתי מקוצר נשימה ולא התעייפתי. זה משהו שלא הייתי מסוגל לעשות בשום אופן לפני כן!"
ומסכם ראובן: "אני ממליץ לכל יהודי שרוצה לשפר את מצבו הבריאותי להגיע במהירות אל אורן ולקבל טיפול. בעזרת השם אורן יעזור לו וישפר את מצבו".

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה