"אורן זריף פשוט עוזר לאדם לרפא את עצמו"

יואל, מורה לטאי צ'י, סבל מבעיה שרק טיפול דרך תת המודע הצליח לפתור לו, "אנשים צריכים להאמין שיש להם אפשרות לרפא את גופם", הוא אומר

יואל, מורה ותיק לטאי צ'י בצפון הארץ, התעניין בשיטת הטיפול דרך התת מודע. הוא הגיע אל אורן זריף בסוף 2006 עם בעיה ממנה סבל, ונשאר ללמוד את השיטה. "אורן עזר לי, והפתיע אותי מאוד לטובה", מספר יואל, "נשארתי עימו עד עכשיו והוא מאוד מסייע לי".
וממשיך יואל: "בזכות אורן אני מתעל את האנרגיות שלי כעת לכיוון הנכון, כדי לעזור לאנשים ולא כדי לפגוע. אני מציע לכולם להאמין ולסמוך שיש באפשרותם לרפא את עצמם. אדם רגיל לא יודע להפעיל את האופציה הזו, ואורן זריף פשוט עוזר לאדם להגיע לכך, בעזרת כוחותיו.
"לאורן יש כוחות מדהימים שעוד לא ראיתי את כולם, כי בשל צניעותו הוא לא מפגין את כל מה שיש לו. אבל הוא פשוט עוזר להמון אנשים ועל כך יבורך".

כאבי הגב חלפו
מסכימה עם יואל סלימה א., תושבת המושב עין יעקב, אשר סבלה מכאבי גב חזקים מאוד. היא הגיעה למצב שבקושי יכלה לקום מהמיטה מרוב כאבים. כשהופנתה לבית החולים בנהריה, קיבלה זריקות, אבל כלום לא היטיב את המצב והיא חזרה לביתה באותו מצב כלעומת שבאה.
השינוי חל כשבני משפחתה של סלימה החליטו להביא אותה אל הקליניקה של אורן זריף, המטפל בשיטת תת המודע. לא היה קל להוציא אותה מהמיטה, אבל היה שווה.
מעידה סלימה: "היום, אחרי כמה טיפולים אצל אורן, ברוך השם אני מרגישה הרבה יותר טוב. חזרתי לעבוד במשק ולעשות הכל כרגיל. כבר הייתי במצב שכלום לא עזר לי, אפילו לא זריקות, אבל רק אצל אורן זריף באמת נרפאתי!"

הבדיקות הוכיחו הצלחה
יצחק מירושלים, לשעבר מפקח של משרד החינוך בהוראת האנגלית, הגיע אל הקליניקה של אורן זריף מאחר והתגלה אצלו סרטן הערמונית.
יצחק עובר טיפולי רדיותראפיה, שאמורים להוריד את רמת ה-psa (חלבון המיוצר בתאי הערמונית ומעיד על מחלה כשרמתו גבוהה). מכיוון שהתוצאות לא השביעו את רצונו, הגיע במקביל לטיפולים דרך תת המודע, שיעזרו לו להיאבק במחלה.
יצחק: "כשהגעתי אל אורן לראשונה, רמת ה-psa שלי היתה 2.35 ועוד במגמת עליה. כעת, לאחר מספר טיפולים של אורן, רמת ה-psa שלי ירדה ל-1.85 והמצב הרבה יותר טוב, מה שמעיד על התרחקות סכנת המחלה. אני ממשיך להגיע אל אורן ומאמין כי בקרוב מאוד אנצח את המחלה לחלוטין בזכותו. אני מציע לכל מי שסובל לנסות גם הוא את דרך הטיפול של אורן זריף".

הראש לא כואב
י.ה., תושב ירושלים, סבל מזה זמן רב מכאבי ראש עזים, שהפריעו לו לתפקד. כלום לא עזר לו להפחית את הכאבים, כולל הכדורים הכי חזקים. הבעיה הלכה והחמירה ולא נמצא פתרון. עד שהוא קרא בעיתון על אורן זריף.
"סבלתי די הרבה זמן", הוא מספר, "אבל זה הסתיים כבר אחרי הטיפול הראשון אצל אורן. כמו מעשה קסם, הרגשתי הרבה יותר טוב, ועכשיו הגעתי להמשך טיפול. בוא נגיד שאחרי הטיפול הראשון נותרו לי אולי כעשרים אחוז מהכאבים בלבד. אני מאמין שבזמן הקרוב הכאבים ייעלמו לגמרי בזכות אורן".

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה