"אורן זריף שיפר לי את הראייה – אני לא מאמינה!"

שרית ב. סבלה מהידרדרות בראייתה בעין שמאל. לאחר שני טיפולים בתת המודע, הלכה לאופטומטריסט שקבע: הראייה בעין שמאל חזרה להיות 6:6!", ואהרון ג. מתאר אף הוא את הנס שארע לו

שרית ב. סבלה מהידרדרות בראייתה בשתי העיניים. עין ימין שלה סבלה מניוון, ולשם כך טופלה בזריקות. אולם באחרונה הרגישה גם שעין שמאל נחלשה מאוד, והיא רואה בה הרבה פחות טוב.
שרית פנתה אל אורן זריף, המטפל בשיטת תת המודע, וסיפרה לו על ההידרדרות בעין שמאל. לאחר הטיפול הראשון, חשה שיפור מסוים בראיה. לאחר הטיפול השני, הלכה לאופטומטריסט כדי לבחון את ראייתה. גם היא וגם הוא נדהמו לגלות, שהראייה בעין שמאל חזרה להיות 6:6!

שרית: "באתי היום פעם שלישית אל אורן, כדי להודות לו על העזרה שלו, כי בלי ספק טיפוליו הם שהביאו אותי לראות טוב בעין שמאל. בזכותו, המספר הזה מאפשר לי גם לקבל רישיון נהיגה.
"האמת היא שאחרי הטיפול הראשון הייתי בספק רב אם אורן יוכל לעזור לי", מגלה שרית, "בקושי הוא היה איתי, הטיפול היה קצר מאוד, הוא רק נגע בי כמה נגיעות בראש ובקושי דיבר. אבל הסתבר שהוא עשה את העבודה שלו כמו שהוא יודע לעשות, כי עובדה שזה הצליח. אם זה לא היה קורה לי – לא הייתי מאמינה שדבר כזה יכול לקרות…"

"פתח לי את העיניים!"
"בשבילי זה פשוט נס רפואי, הוא פתח לי את העיניים". כך אמר אהרון ג., בן 83 מדרום הארץ, שחזר לראות לאחר הידרדרות קשה במצב ראייתו – וזאת בעקבות טיפול אחד בלבד מידיו של אורן זריף.
אהרון, עולה ותיק מרוסיה שהגיע ארצה לפני כ-15 שנה, מצוי בכושר טוב למרות גילו ואף המשיך לנהוג במכוניתו כרגיל. באחרונה, חלה הידרדרות במצב ראייתו. הוא התקשה אפילו לקרוא ועל לנהוג לא היה מה לדבר.

אהרון ביקר אצל רופא עיניים, שסבר שכבר אין מה לעשות. אולם נכדתו של אהרון מיאנה להתייאש ולקחה אותו למרפאתו של אורן זריף, עליו קראה בעיתון כ"מחולל ניסים".
ואכן, הנס קרה. לזריף הספיק טיפול אחד בלבד על מנת לשפר את מצב ראייתו של אהרון. כעבור מספר ימים אהרון שב למרפאה יחד עם נכדתו, על מנת להודות לאורן – ולספר לו שבזכותו חזר לנהוג במכונית.
ועל זה נכתב: צריך לראות כדי להאמין…

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה