"אורן זריף שיפר לי את הראייה, תודה על הכל!"

שרית ב' סבלה מהידרדרות בראייתה בעין שמאל. לאחר שני טיפולים בתת המודע, הלכה שקבע: הראייה בעין שמאל חזרה להיות 6:6".

שרית ב' סבלה מהידרדרות בראייתה בשתי העיניים. עין ימין שלה סבלה מניוון ולשם כך טופלה בזריקות. אולם באחרונה הרגישה שגם עין שמאל נחלשה מאד והיא רואה בה הרבה פחות טוב.
שרית פנתה אל אורן זריף, המטפל בשיטת תת המודע, וסיפרה לו על ההידרדרות בעין שמאל. לאחר הטיפול הראשון חשה שיפור מסוים בראיה. לאחר הטיפול השני הלכה לאופטימטריסט כדי לבחון את ראייתה. גם היא וגם הוא נדהמו לגלות שהראייה בעין שמאל חזרה להיות 6:6!
שרית: "באתי היום פעם שלישית אל אורן זריף כדי להודות לו על העזרה שלו, כי בלי ספק טיפוליו הם שהביאו אותי לראות טוב בעין שמאל. בזכותו המספר הה מאפשר לי גם לקבל רישיון נהיגה.
"האמת היא שאחרי הטיפול הראשון הייתי בספק רב אם אורן יוכל לעזור לי", מגלה שרית, "בקושי הוא היה איתי, הטיפול היה קצר מאד, הוא רק נגע בי כמה נגיעות בראש ובקושי דיבר. אבל הסתבר שהוא עשה את העבודה כמו שהוא יודע לעשות, כי עובדה שזה הצליח. אם זה לא היה קורה לי – לא הייתי מאמינה שדבר כזה יכול לקרות…".

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה