אי אפשר להסתיר ממנו כלום

כך חשף אורן זריף את סודה הכמוס של אלונה פרידמן בתוכנית בערוץ 2
הדהים את הצופים כאשר גילה מקריאת מחשבותיה כי היא בחודשי הריון ראשונים – למרות שטרם סיפרה זאת לאיש

אלונה פרידמן, מגישת התוכנית "נפגשים" בערוץ 2, לא האמינה שזה קורה לה. פרט לאנשים הקרובים ביותר אליה, איש לא ידע את סודה כמוס. עד שהגיע לאולפן שלה אורן זריף…
פרידמן הזמינה את זריף לתוכניתה, על מנת להדגים קריאת מחשבות. זריף ביקש ממנה לכתוב על נייר מספר בן 7 ספרות, ולהוסיף לידו ציור כלשהו. את הנייר ביקש ממנה לקפל ולשמור במקום בטוח.
כולם באולפן חייכו, ולא ידעו על ההפתעה שמצפה להם. זריף התרכז, החל לקרוא את מחשבותיה של פרידמן ו"לשלוף" ממוחה את תוכן הנייר. אולם לפתע עצר, חייך – ואמר לה בשידור כי גילה שהיא מסתירה סוד מסוים.
זריף שאל את המנחה אם מותר לו לחשוף את סודה. פרידמן המופתעת נתנה את אישורה – ואז זריף הטיל את "הפצצה". "את בתחילתו של הריון", אמר לה, וידע לנקוב גם בדיוק באיזה חודש ובמין העובר!
פרידמן נותרה פעורת פה. ואז המשיך זריף, והקריא לה אחת לאחת את כל 7 הספרות שרשמה, וגם כי ציירה בית עם חלונות…
זריף קיבל אחרי התוכנית מבול של פניות נלהבות – ואלונה פרידמן קיבלה צרור ברכות לקראת הלידה הצפויה…

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה