בזכות אורן זריף אני מצליחה לאכול!

מאיה ש', תושבת חדרה, לא יכלה לבלוע ולבצע פעולה פשוטה שכל אחד מאיתנו מבצע בקלות מידי יום ביומו – – לבלוע מזון מוצק. מאיה סבלה מתת משקל ואף רופא לא הצליח לעזור לה – עד שהגיעה אל הקליניקה של אורן זריף.
בליעה של מזון נתפסת בעניינו כפעולה בסיסית, פשוטה וקלה אבל היא לא ברורה לכל אלה הסובלים מקשיי בליעה של מזון מוצק. במקרים רבים היא נובעת מבעיות הקשורות לתיאום בין מערכות השרירים בפה, בגרון ובוושט. לבעיות קושי בבליעת מזון מוצק השלכות רבות חלקן אפילו מסכנות חיים.
סיבוכים הנוגעים להפרעות בליעה (דיספגיה) מהווים בעיה שכיחה בקרב ציבורים רחבים. בארצות הברית, למשל, כ-2-3 אחוזים מהאוכלוסייה סובלים מהפרעות או קשיים בבליעה.
בין התופעות העלולות להיגרם כתוצאה מבעיות של הפרעות בליעה נציין מקרים של חשש להתפתחות תת תזונה, זיהום באברי הנשימה ומחלות כמו דלקת ריאות עד למקרים של מוות.
מאיה: "סבלתי שנים רבות ממצב כל כך טריוויאלי. כל מזון מוצק שהכנסת לפה היה נתקע וגרם לי להקיא. פשוט לא יכולתי לבלוע. הגעתי אל אורן זריף וסיפרתי לו על הבעיה והוא אמר שמהר מאד יעזור לי וכך אכן היה. היום, לאחר שלושה טיפולים של אורן זיף, כבר המצב שלי השתפר משמעותית. אני מצליחה לאכול דברים שלא הצלחתי בעבר ומרגישה הרבה יותר טוב. אני מאמינה שבקרוב אצליח להתגבר על הבעיה הזו בזכותו של זריף".
בנוסף, סבלתי גם מסחרחורות וגם בזה אורן הצליח להוציא אותי. אני מודה לו מקרב לב על ששיפר את מצבי בצורה בלתי רגילה".

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה