"בזכות אורן זריף אני מתחיל דרך חדשה בחיים!"

מאיר פ' מדרום הארץ: "הגעתי אל אורן זריף מדוכדך וירוד מאד והיום אני מאוזן אנרגטית".

רבים מהמטופלים של אורן זריף מגיעים אליו במצב נפשי ירוד ומחפשים את הפתרון בשיטת תת המודע. במרבית המקרים מסתבר כי הסוד לשמחת החיים, מצוי אכן בחלק הלא מודע של מוחנו.

מאיר פ' תושב דרום הארץ, מסר כי הגיע אל אורן זריף מדוכדך וירוד מד וביקש את עזרו. אורן הבטיח לו שבמספר טיפולים יחזיר לו את החיוך לפנים – ואכן כך היה
מאיר: "היום, לאחר כמה טיפולים של אורן זריף, אני מרגיש מאוזן מאד מבחינה אנרגטית ואני מתחיל דרך חדשה בחיים בצורה אנרגטית יותר. הרבה יותר טוב לי היום בזכות אורן זריף. ואני מוכן ושמח להתחיל בדרכי החדשה. אני מאד מודה לו על כך וממליץ לכל מי שנמצא במצב דומה להגיע ולנסות".

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.

אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.

אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה