"בזכות אורן זריף אני שוב יכולה ללכת ולחיות מחדש!"

רות ז' מפתח תקווה סבלה מדורבן בכף הרגל ולא יכלה לדרוך על הרגליים לאחר טיפולים אצל אורן זריף – הדלקת נעלמה כלא היתה.

יש בעיות מציקות שכמעט שום תרופה לא יכולה לעזור בהן, והחולים ממשיכי לסבול – אלא אם יודעים להגיע אל המקום הנכון. על המשפט הזה יכולה לחתום רות ז' תושבת פתח תקווה אשר סבלה זמן רב מדורבן (דלקת חריפה) בעקב רגלה.
רות התקשתה מאד לדרו על הרגל והיתה מאד מוגבלת בתנועה. "בקושי יכולתי לקום מהמיטה", היא מספרת. "לא יכולתי לעמוד על הרגליים והייתי חייבת לנוח חצי שעה לפחות לפני שאני זזה".
הפתרון הקונבנציונלי לדורבן כולל בדרך כלל חשיבה מיוחדת, מדרסים מיוחדים, קומפרסים קרים, משככי כאבים לפעמים זריקות סטרואידים ואפילו במקרים חורים ניתוח. אבל רות הצליחה להיפטר מהדורבן ללא כל אלה – היא עשה זאת בעזרת טיפולים בכוחות תת המודע של אורן זריף
"אורן עשה בי ממש פלאים ובשלושה טיפולים בלבד הצליח להעלים את הדלקת", מברפץ רות. "זמן ההחלמה היה קצר מאד, הרגל בסדר ואני כבר לא סובלת כלל מכאבי!"
ובעלה של רות מאשר בחיוך: "אני המלצתי לאישתי להגיע אל אורן זריף כי האמנתי בו ובאמת הוא הדהים אותנו וריפא את הרגל שלה בזמן קצר מאד.קודם היא לא יכלה לזוז ולעשות כלום בביץ. עכשיו היא בסדר גמור.
אנו מודים לאורן על העזרה ומקווים שכולם יקראו את הסיפור שלנו ויידעו שאורן יכול לעסזור להם בכל בעיה. חשוב לא להתייאש אלא לנסות להגיע אל אורן".

מהי שיטת הטיפול של אורן זריף?
שיטת הטיפול של אורן זריף הינה שיטת טיפול הקרויה: שיטת הפסיכוקינזיס. שיטה זו מבוססת על ספרו של ג'וזף מרפי אשר חיבר את הספר: כוחו של התת מודע. האמונה שהתת מודע משפיע באופן מהותי על מצבו הגופני של האדם, היא זו שבכוחה לסייע לאדם בריפוי גופני עצמאי. אורן זריף אשר מכיר היטב את השפעתו של התת מודע על מצבו הפיזי של האדם, יודע גם כיצד להביא את התת מודע של האדם להעניק לגופו את היכולת לרפא את עצמו. בעזרת שימוש באנרגיות אשר אורן זריף שולח לאיברים ספציפיים בגוף שאחראים על ריפוי הבעיה או המחלה ממנה סובל האדם ובעזרת שימוש בכח התת מודע, מצליח אורן זריף לסייע לאנשים רבים בריפוי מחלות וכאבים גופניים שונים.
האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה