"בזכות אורן זריף הבצקת ברגל ירדה ואין לי יותר כאבים ביד"

"בזכות אורן זריף הבצקת ברגל ירדה ואין לי יותר כאבים ביד", מספרת פולינה ב'

יואל, מורה לטאי צ'י, סבל מבעיה שרק טיפול דרך תת המודע הצליח לפתור לו. "אנשים צריכים להאמין שיש להם אפשרות לרפא את גופם", הוא אומר
יואל עורקבי, מורה ותיק לטאי צ'י בצפון הארץ, התעניין בשיטת הטיפול דרך תת המודע. הוא הגיע אל אורן זריף בסוף 2006 עם בעיה ממנה סבל ונשאר ללמוד את השיטה. "אורן עזר לי והפתיע אותי מאוד לטובה", מספר יואל. "נשארתי עמו עד עכשיו והוא מאוד מסייע לי".
וממשיך יואל: "בזכות אורן אני מתעל את האנרגיות שלי כעת לכיוון הנכון כדי לעזור לאנשים ולא כדי לפגוע. אני מציע לכולם להאמין ולסמוך שיש באפשרותם לרפא את עצמם. אדם רגיל לא יודע להפעיל את האופציה הזו ואורן זריף פשוט עוזר לאדם להגיע לכך בעזרת כוחותיו.
"לאורן יש כוחות מדהימים שעוד לא ראיתי את כולם, כי בשל צניעותו הוא לא מפגין את כל מה שיש לו. אבל הוא פשוט עוזר להמון אנשים ועל כך יבורך".

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה