ד"ר רוסלן: "הטיפול של אורן זריף עובד"

"הטיפול בתת המודע עזר לי בירידה במשקל ולאמי פתר כאבי רגליים", מעיד ד"ר רוסלן, רופא מרדים,"אני לא יודע איך זריף עושה את זה, אבל הוא עוזר לאנשים"

ד"ר רוסלן קוץ, רופא מרדים, הוא אחד מתוך רופאים רבים אשר מגיעים אל אורן זריף בשנים האחרונות, כאשר הרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לסייע להם. ד"ר רוסלן ואמו, אף היא רופאה לשעבר, הגיעו לטיפולים אצל זריף והודו לו על ההצלחה.

"הגעתי אל אורן זריף אחרי ששמעתי עליו", מספר ד"ר רוסלן, "ויצאתי מאוד מרוצה מהטיפול. אורן עזר לי לרדת במשקל, ואני עדיין ממשיך בביקורים אצלו.
"בנוסף, אורן עזר מאוד גם לאמי, אשר סבלה מכאבים ברגליים וגם מעודף משקל. אמי נאלצה לפרוש ממקצועה בשל הכאבים, ובזכות אורן היא מרגישה הרבה יותר טוב".
– איך אתה מסביר את השיטה של אורן זריף?
"אני לא יודע להסביר את זה, אבל הוא עוזר לאנשים. פשוט נותן להם אנרגיות".

"לשלב בין שיטות הרפואה"
"אם הרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לפתור את הבעיה, אני מציע להגיע אל אורן זריף". כך אומר ד"ר סרגי ויימן, רופא כללי, לשעבר כירורג בברה"מ.
"בעידן המודרני, הרפואה הרגילה לא תמיד יכולה לעזור לבדה", מוסיף ד"ר ויימן, "ואנו רואים כיצד היא זקוקה לפעמים לעזרה מצד הרפואה האלטרנטיבית. לדעתי יש מקום לשלב בין כל השיטות, כולל זו של אורן זריף. אפשר לעבוד בשיתוף פעולה, לא רפואה אחת במקום השניה אלא זו לצד זו".

ד"ר ויימן הביא את אמו לקליניקה של אורן זריף בירושלים, מאחר והיא סובלת שנים רבות מכאבים חזקים מאוד בגב, ברגליים ובידיים. "הטיפול הקונבנציונלי לא עזר לה כל כך", מספר ד"ר ויימן.
המפנה הגיע אצל אורן זריף, בטיפול בשיטת תת המודע.
"אחרי מספר טיפולים של זריף, המצב של אמי השתפר משמעותית מאוד!", מעיד ד"ר ויימן, "הכאבים כמעט וחלפו, ואנחנו מודים לו על כך מאוד. כדאי לכל מי שזקוק לכך, להגיע אל אורן זריף!".

"שינה לי את החיים"
ד"ר ג'ניה לפסקי, רופאת שיניים מנתניה, מתארת במכתב תודה את הפלא שארע לה: "אני מודה לאורן זריף, שעזר לי בפתרון בעייתי הרפואית – ציסטה סרטנית ברחם. כיום לאחר הטיפול בכוחות התת מודע, אני נקיה ומרגישה מצוין!"

בעקבות ההצלחה בטיפול אצל זריף, התעניינה ד"ר לפסקי בלימוד הקורס של זריף, על מנת לפתח את כוחותיה ולהפוך בעצמה למטפלת בשיטת הפסיכוקינזיס. זריף מצא כי יש בה את הכוחות המתאימים, ואכן ג'ניה נרשמה לקורס והפכה בעצמה למטפלת מוסמכת בתת מודע.
"אני מאושרת שפגשתי את אורן", מסכמת ד"ר לפסקי, "הוא פשוט שינה לי את החיים".

כזכור, באחרונה המליץ גם פרופ' דני וינשטיין מבית החולים הדסה בירושלים, על שילוב של טיפול דרך תת המודע אצל אורן זריף, כאשר הרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לעזור. פרופ' וינשטיין העיד כי הטיפול של זריף עזר לו עצמו וגם לאחרים. אורן זריף מתבסס בטיפוליו על תורתו של ד"ר ג'וזף מרפי, מחבר רב המכר העולמי "כוחו של התת מודע". זריף שיכלל את השיטה והתאים אותה לטיפול במגוון בעיות ומחלות.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה