"האל שלח לי את אורן זריף שהציל אותי"

"הרופא אמר שאצטרך לחיות עם הסבל – האל שלח לי את אורן זריף שהציל אותי".

סופיה ו' סבלה מכאבים במותן וברגליים, מטינטון באוזנים ועוד. הטיפולים של אורן זריף שינו את חייה לטובה.
סופיה ו', תושבת באר שבע, קופאית בסופרמרקט, מברכת את אורן זריף ומודה לאלוהים ששלח אותה אליו. בנה, שיושב לצידה, אומר "שיש אלוהים ויש גם את אורן זריף…" כל זאת לאחר שזריף חסך מסופיה סבל של שנים.
"סבלתי מהמון דברים" מספרת סופיה. "כאבים במותן וברגליים, טינטון באוזניים שלא איפשר לי לישון בלילה… וגם מעצירות סבלתי". הלכתי לרופאים והם לא יכלו לעזור לי. ניסו לתת לי כדורים ומשחות אבל המשכתי לסבול. אחד הרופאים אמר לי שאצטרך לחיות ככה עד סוף החיים"…
סופיה ראתה מודעה של אורן זריף בעיתונות הרוסית והחליטה לנסות. הטיפולים בשיטת התת מודע שינו את חייה!
"בזכות אורן זריף הכל השתנה וברוך השם אני מרגישה מצוין", מעידה סופיה. "למעט קצת כאבים שנותרו במותן הכל עבר וחלף לגמרי והכל טוב. תודה רבה לאורן זריף, אין לי מילים".

ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.
האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה