הבדיקות הוכיחו: סתימת העורקים ברגל נפתחה

לצביקה ח. כבר נקבע תור לניתוח ברגל, עקב סתימה של כמעט 100 אחוז בזרימת הדם, אורן זריף הדהים אותו כשפתר לו את הבעיה, והניתוח בוטל

עוד הישג מפתיע לשיטת הטיפול דרך תת המודע, המתבססת על ספרו של ד"ר ג'וזף מרפי. ניתוח מסובך ברגל בוטל, והבעיה נפתרה ללא התערבות כירורגית.
צביקה ח. מנתניה סבל מסתימת עורקים ברגל שמאל. הוא בקושי יכול היה ללכת מספר מטרים. בדיקת דופלר הראתה כי הסתימה מגיעה כמעט למאה אחוז, וזרימת הדם ברגל שואפת לאפס.
צביקה קבע תור לניתוח ברגל, אולם רגע לפני החליט להגיע אל הקליניקה של אורן זריף, המטפל דרך תת המודע, וסיפר לו על הבעיה. זריף הבטיח כי יוכל לעזור.
כבר אחרי הטיפול הראשון הרגיש צביקה בהטבה משמעותית ברגל, והחליט לדחות את הניתוח. אחרי הטיפול השני אצל זריף, חש כבר בשיפור עצום וניגש לבדיקת דופלר נוספת.
צביקה: "הבדיקה הראתה כי לאחר הטיפול השני של אורן, זרימת הדם ברגל עלתה ל-65%, וזאת כשלפני כן היתה קרובה לאפס. אני גם מרגיש שאני יכול ללכת על הרגל בלי שום הגבלה, בלי כאבים וללא סימנים לשום דבר רע!
בעקבות הטיפולים של אורן זריף, בוטל הניתוח וצביקה מאושר: "אני מציע לכל אדם שסובל ממשהו להגיע אל אורן, כי הוא איש יקר שאוהב לעזור לאנשים, וגם יודע לעזור!"

"כדורים לא עזרו"
מטופל אחר של אורן זריף, יהודה מבני ברק, מספר כי סבל מדכאון עקב פיטוריו ממקום העבודה. יהודה סבל מכאבים בחזה ובחלל הפה, וטופל משך חודשיים על ידי הרפואה הקונבנציונלית, שלא הצליחה לעזור לו. גם כדורים לא שיפרו את המצב. יהודה שמע על אורן זריף, החליט לנסות, ואכן לאחר מספר טיפולים מועט מצבו השתפר משמעותית.
"תודות לאורן זריף הבראתי כמעט לחלוטין", מעיד יהודה, "מה שלא עשו הכדורים, הצליחה לעשות שיטת התת מודע".

"לחץ הדם ירד"
"אני מרגיש נהדר, ומודה לחברים שלי שהמליצו לי ללכת אל אורן זריף". כך אומר אברהם ק. מנתניה, שסבל ממספר בעיות אשר נפתרו בטיפול דרך תת המודע.
"הגעתי עם לחץ דם גבוה, לחץ באוזניים, כאבי ראש ובעיה בתפקודי קרישה", מספר אברהם, "ולאחר הטיפולים של אורן לחץ הדם ירד מ-165 ל-131. בנוסף, אני מרגיש נהדר, הכל 'עשר', אין מה להשוות למה שהייתי קודם!"
ומסכם אברהם: "שאלוהים ישמור את אורן זריף על העזרה שהוא נותן לאנשים. בזכותו אני היום אדם רגוע ומאושר, ואין לי מילים להודות לו. מזל שהגעתי לכאן".

ומסכם אבי, בחור לקוי שמיעה מאיזור השרון, אשר סבל מכאבי גב נוראיים: "במשך שנים סבלתי מאוד מהגב, עד שקראתי על אורן זריף. בתוך 4 טיפולים בלבד הוא הצליח לעזור לי להיפטר מהכאבים, שפשוט נעלמו. זה היה מדהים! חבל שלא הגעתי אליו קודם. אני ממליץ לכולם!".

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה