"הבדיקות מוכיחות: הטיפול של אורן עוזר"

יצחק סבל מסרטן הערמונית וטיפולים רדיותראפיים לא הספיקו לנצח את המחלה. לאחר טיפולים של אורן זריף הצביעו הבדיקות על שינוי המגמה.

יצחק מירושלים, לשעבר מפקח של משרד החינוך בהוראת האנגלית, הגיע אל הקליניקה של אורן זריף מאחר והתגלה אצלו סרטן הערמונית.
יצחק עובר טיפולי רדיותראפיה שאמורים להוריד את רמת ה-PSA- (חלבון המיוצר בתאי הערמונית ומעיד על מחלה כשרמתו גבוהה). מכיוון שהתוצאות לא השביעו את רצונו, הגיע במקביל לטיפולים דרך התת מודע, שיערו לו להיאבק במחלה.
יצחק: "כשהגעתי אל אורן זריף לראשונה, רמת ה-PSA שלי היה 2.35 ועוד במגמת עליה. כעלת לאר מספר טיפולים של אורן הרמה ירדה ל-1.85 והמב הרבה יותר טוב, מה שמעיד על התרחקות סכנת המחלה. אני ממשיך להגיע אל אורן ומאמין כי בקרוב מאד אנצח אץ המחלה לחלוטין בזכותו. אני מציע לכל מי שסובל ךנסות גם הוא את דרך הטיפול של אורן זריף".

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה