גדעון רייכר פחד על עיניו…

אורן זריף התארח בתוכנית "ציפורי לילה" בערוץ 2, והציע להפסיק לשניות ספורות את ראייתו של המגיש, רייכר, שכבר נוכח ביכולותיו של זריף, סירב

ראיתם פעם מישהו אוכל בשידור חי באמצע תוכנית טלוויזיה? לאורן זריף זה קרה, בשידור הזכור לרבים שנותרו ערים בשעת חצות.
זריף התארח באולפן "ציפורי לילה משוחחות" עם גדעון רייכר, והתבקש להדגים את כוחותיו העל-טבעיים בעצירת מחוגי השעון באולפן. זריף ניסה להתרכז, אולם בשל השעה המאוחרת חש לפתע כי חסרה לו אנרגיה בגוף, ואינו מסוגל להפעיל את כוחותיו.

בשידור חי, ביקש זריף מהמגיש שיביאו לו שוקולד, על מנת להעלות את רמת האנרגיה. מיד התארגנה הפקת התוכנית, ודאגה לזריף לשוקולד וגם לנס קפה…
"עכשיו אתה מסוגל לעצור את השעון?", שאל גדעון רייכר בספקנות. זריף התרכז – והשעון נעצר.
רייכר נותר המום. "מה אתה יכול לעשות עוד?", שאל.
"אני יכול לעצור לך את הראיה למספר שניות, ואז להשיב לך אותה", השיב זריף.
"לא, לא", נבהל רייכר, שכבר נוכח באמיתות כוחותיו של זריף, "רק זה חסר לי, שבסוף אשאר עיוור"…

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה