"הגעתי כפופה וכואבת – ויצאתי כמו חדשה!"

ציפי נ. מתל-אביב מת"א הגיעה אל אורן זריף כשהיא כפופה בשל כאבי גב עזים, ובקושי מזיזה ידיים ורגליים, היא יצאה משם על הרגליים ועם חיוך, שלושה סיפורים אופטימיים

ציפי נ. מת"א מעריצה את אורן זריף כבר הרבה שנים, עוד בטרם הגיעה בעצמה לטיפול אצלו. לפני זמן רב שלחה אליו את בן אחותה, לטיפול בכוחות תת המודע, והוא סייע לו רבות.
"בזמן האחרון הרגשתי לא טוב", מספרת ציפי, "הגב שלי כאב והמצב הלך והחמיר, עד שהלכתי ממש כפופה ובקושי הזזתי ידיים ורגליים. החלטתי לקבוע תור ולהגיע בעצמי אל אורן.
"אורן נתן לי טיפול מאסיבי, בלי דיבורים. הוא יודע לעשות את העבודה שלו בלי לומר אפילו מילה. וזה עבד. הכאבים חלפו כמעט לחלוטין ויצאתי ממנו כמו חדשה!"
בעקבות הצלחת הטיפול, הביאה ציפי גם את בנה נועם לקליניקה, "וגם מצבו הולך ומשתפר", היא מעידה.
"אין על אורן, אני יותר מאשר מעריצה אותו", מסכמת ציפי, "אני אוהבת את הגישה שלו, את העזרה שהוא נותן לכולם. מדובר באדם מדהים עם כוחות בלתי ניתנים להסבר".

"השבר התאחה במהירות"
אברהם מ. מנתניה סבל משבר במפשעה, והרופאים לא ידעו איך להקל על מצבו. אברהם מספר לכל מי שמעוניין לשמוע שאורן זריף הציל אותו.
אברהם הגיע אל זריף כשהוא סובל מכאבי בטן ומנפיחות נוראית באיזור המפשעה. "כבר בטיפולים הראשונים של אורן הרגשתי יותר טוב, ושהנפיחות יורדת", מספר אברהם. "אורן הבטיח שבזמן הקרוב הנפיחות תיעלם כמעט לחלוטין – וכך אכן היה!".
"בגלל הנפיחות סבלתי מאוד מכאבים בבטן", ממשיך אברהם, "אבל עכשיו, תודה לאל, כמעט ואין נפיחות ולכן גם אין בכלל כאבים. עכשיו אני יכול לחזור לחייך. אני מאמין שאו-טו-טו גם הנפיחות בשבר תיעלם לחלוטין.
"אני מודה לאורן זריף וממליץ לכל מי שסובל מבעיה כלשהי, למהר ולהגיע לטיפול אצל האיש הזה, שפשוט מחולל ניסים ונפלאות", מסכם אברהם.

"אסור להיכנע"
תמיר, שוטר לשעבר, לקה בשיתוק חלקי בחצי גוף בעקבות תאונת דרכים. ידו השמאלית ורגלו השמאלית לא תפקדו. עד שהגיע לטיפול אצל אורן זריף בכוחות התת מודע.
"הרופאים לא ידעו איך לעזור לי ונתנו לי רק כדורים ועוד כדורים", מספר תמיר. "פתחתי עיתון וקראתי על אשה שהגיעה מפאריס עם שיתוק ביד, ואורן זריף הצליח לרפא אותה. אמרתי לעצמי שאני חייב להגיע אליו. ובאמת, כבר בביקור הראשון הרגשתי שלראשונה מאז הפגיעה – מישהו עוזר לי".
כבר אחרי טיפול אחד חש תמיר שהיד והרגל משתחררות אט אט. מטיפול לטיפול הרגיש שהוא מסוגל לבצע יותר ויותר דברים.
"היתה לי יד לא פונקציונלית, והיום בזכות אורן היד זזה ומתפקדת. המסקנה שלי היא שאסור להיכנע. עם הטיפול המתאים של הבחור המקסים הזה, הכל אפשרי. צריך להאמין, צריך רוח לחימה וצריך מטפל טוב – ומסתבר שאורן זריף שווה אלף רופאים", מסכם תמיר.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה