"הזריקות לא עזרו לי – אורן זריף פתר את הבעיה בכתף"

ורה ר' מתל אביב היא מטופלת ותיקה של אורן זריף המגיעה מזה מספר שנים לבקר ולהודות על העזרה. בעבר סבלה מכאבים בכתף, הלכה לאורתופד שנתן לה זריקות קורטיזון שלא שיפרו את מצבה.
כאבים במפרק הכתף נגרמים כתוצאה מנזקי הגיל, ממעמסה על הגוף, מהיסטוריה רפואית, מפציעות בספורט ועוד. אוכלוסיות מבוגרות נמצאות בסיכון גבוה יותר לחוות כאבים בכתף. אלה כאבים כרוניים, העלולים לגרום לנזק גופני חמור. טיפול, מוקדם ככל האפשר, בכאבי כתף מאפשר לעתים להיפטר מהבעיה.
"לא הסכמתי להשלים עם הכאב ולא רציתי זריקות נוספות, אז הגעתי אל אורן זריף", מספרת ורה "הוא עזר בצורה יוצאת מן הכלל, בארבעה טיפולים סך הכל, ובזכותו כבר כמה שנים שנעלמו לי הכאבים לחלוטין".
אחותה של ורה, המתגוררת בניו יורק, שמעה על אורן זריף והחליטה להגיע במיוחד לישראל, לטיפול בבעיה בחוט השדרה. "היא הוציאה בחו"ל הון תועפות על טיפולים שלא עזרו לה", מספרת ורה, "וכאן אצל אורן הוא פתר לה את הבעיה והיא חזרה לחו"ל מאושרת. מאז חלפו 7 שנים והיא עדיין מרגישה מצוין. היא אפילו שלחה לו המון אנשים מניו יורק לישראל וכולם חזרו מרוצים ומברכים אותו יומם ולילה!"

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה