"היום אני שומע הרבה יותר טוב בזכותו של אורן זריף!"

עוזיאל לוי סבל מבעיית שמיעה, שנפתרה בזכות סדרת טיפולים של אורן זריף

עוזיאל לוי, נהג מונית, סבל מירידה משמעותית בכושר השמיעה שלו. "כשהנוסעים ברכב היו מדברים איתי מהמושב האחורי לא הצלחתי לשמוע אותם", מספר עוזיאל. "תמיד הייתי מטה את הראש ומניח את כף היד מאחורי האוזן".
עוזיאל קיבל המלצות על אורן זריף והחליט לשפר את שמיעתו בלי עזרים טכנולוגיים. הוא הגיע לקליניקה לסדרת טיפולים בשיטת תת המודע, התאזר בסבלנות ולאט לאט הרגיש את השיפור.
עוזיאל: "היום אני לאחר 9 טיפולים של אורן זריף ואני שומע הרבה יותר טוב מאשר לפני כן. עכשיו כשאני נוהג ומדברים אליי מהמושב האחורי אין לי צורך יותר להטות את הראש. אני מאוד מאוד מודה לאורן וממשיך להגיע אליו לטיפולים".
לקות שמיעה היא לקות המתבטאת באובדן חלקי או מלא של יכולת השמיעה כאשר חירשות תיתכן מלידה, או בשלבים מאוחרים יותר של החיים בשל מחלה או מתאונה. לבעיות שמיעה/ לקויות שמיעה דרגות רבות מקלות ועד לחמורות ביותר הפוגעות ביכולת התקשורת ופוגעת באיכות החיים.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה