"הכאבים והלחצים בראש נעלמו בזכות אורן זריף!"

יוסי ב' סבל מאד מכאבי ברקתו ובדיקות לא גילו את הסיבה. יומיים אחרי הטיפול של אורן זריף הבעיה נעלמה.

"הלכתי לרופאים, עשיתי בדיקות וצילומי C.T והם לא מצאו מה הבעיה. המשכתי לסבול עד שהגעתי אל אורן זריף". כך מספר יוסי ב' אשר סבל מכאבים ולחצים ברקתו השמאלית.
"הייתי מדבר כמה דקות עם בן אדם ואז הכאבים היו מתחילים", מספר יוסי. "סבלתי מאד ולא ידעתי מה לעשות. הגעתי אל אור זריף, הוא נתן לי טיפול וגם צמחי מרפא – ותוך יומיים הבעיה נעלמה כאילו לא היתה!
"אורן מאד עזר לי", מוסיף יוסי, "הרגשתי יבש בראש ועכשיו אני כאילו חי מחדש. בגלל שהרופאים לא הצליחו לגלות מה הבעיה, קבעתי תור לפרופסור פרטי אבל ביטלתי את התור כי בזכות אורן זריף נפטרתי מהבעיה. עכשיו הבאתי לכאן גם את הבת שלי, שאורן יעזור גם לה".
האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!

אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה