"הכדורים לא עזרו – בזכות אורן זריף כאבי הראש חלפו"

יצחק ה', תושב ירושלים, סבל מזה זמן רב מכאבי ראש עזים, שהפריעו לו לתפקד. כלום לא עזר לו להפחית את הכאבים, כולל הכדורים הכי חזקים. הבעיה הלכה והחמירה ולא נמצא פתרון – עד שקרא בעיתון על אורן זריף.
כאבי ראש היא תופעה שכיחה. מיגרנה היא כאב ראש שפיר שיכול להימשך לזמן רב, אך כאב הראש יכול להעיד על תהליכים נוספים המתבצעים בגוף שעליהם לטפל בדחיפות. כאבי ראש מטרידים את האדם, לא מאפשרים לו לחיות באופן סדיר ונובעים גם מסיבות נפשיות.
"סבלתי די הרבה זמן", הוא מספר, "אבל זה הסתיים כבר אחרי הטיפול הראשון אצל אורן. כמו מעשה קסם, הרגשתי הרבה יותר טוב ועכשיו הגעתי להמשך טיפול. בוא נגיד שאחרי הטיפול הראשון נותרו לי אולי כעשרים אחוז מהכאבים בלבד. אני מאמין שבזמן הקרוב הכאבים ייעלמו לגמרי בזכות אורן זריף".

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה