"הכליות שלי הפסיקו לתפקד ואורן זריף הציל אותי"

לימור, חולת כליות, כתבה מכתב תודה מרגש לאיש שהציל אותה בכוחות התת-מודע: "הרופאים המומים מגודל השינוי שחל בבריאותי"

"אין מילים שיכולות לתאר את תודתי והערכתי הרבה אליך"…
כך פותחת לימור ד', תושבת מרכז הארץ, את מכתב התודה המרגש ששלחה אל אורן זריף, אשר טיפל בה בכוחות התת-מודע והציל אותה ממחלת כליות קשה.
לימור הגיעה למרפאתו של זריף כאשר כליותיה חדלו מלתפקד, ורופאיה רצו להתחיל בטיפולי דיאליזה. כמוצא אחרון פנתה אל זריף, אודותיו קראה בעיתון. זריף עצמו לא היה בטוח שיצליח לרפא אותה: "הייתי ספקן אם כוחותיי יעבדו גם במקרה זה, אך לשמחתי התברר שוב שאין כמעט מחלה שלא ניתן לרפא", אמר זריף עם סיום הטיפול.

וכך מתארת לימור את שארע במילותיה שלה:
"כשהגעתי אליך לראשונה הייתי במצב של יאוש וחוסר תקוה מוחלט. לא הייתי מוכנה בשום פנים ואופן לטיפולי דיאליזה קשים ושוחקים, ומבחינתי היה עדיף למות ולא להתחיל בהם…
"כבר בפעם הראשונה שנפגשנו הבטחת לי שהכל יהיה בסדר, ואכן כך היה. לאחר מספר טיפולים אצלך כבר חשתי הרבה יותר טוב וגם תוצאות הבדיקות העידו כי חל שיפור ניכר בתפקוד הכליות. לאחר סדרה של טיפולים אצלך כבר לא נזקקתי לטיפולי דיאליזה, ואפילו הרופאים עדיין המומים מגודל השינוי שחל בבריאותי.
"אתה החזרת לי את החיוך לפנים ואת הרצון לחיות, ועל כן אני מודה לך בכל מאודי… אני עמדתי לטבוע ואתה היית קרש ההצלה שלי… אני נותנת לך אישור להפנות אלי כל אדם אשר בלבו יקוננו ספקות בקשר לטיפול ואני מבטיחה בלב שלם להסיר ספקות אלה מלבו!"

על החתום: לימור ד. (השם המלא שמור)

מכתב דומה שלחה לאורן זריף רלי ק., שסבלה מדכאון והיעדר שמחת חיים:
"כאשר הגעתי אליך לקליניקה הייתי סקפטית ועל סף ייאוש ממצבי שהיה באותה העת, בכי רע.
תחושת חוסר האמון הרב ביכולתו של מישהו לעזור לי, שעמה הגעתי אליך, אורן, בפעם הראשונה, הוחלף עד מהרה באמון מלא, בהתפעמות, שמחה ואושר רב.
התמורות והשינויים הרבים והמאוד מהותיים, ללא כל ספק ופקפוק, שעברתי בזכותך ובעזרתך הרבה והברוכה הן ללא עוררין. אני חשה שעברתי מטמורפוזה באישיותי ובתחושותיי באופן מהותי עמוק ושאינו משתמע לשתי פנים.
יכולתך המדהימה והמהממת לעזור לי, לעורר בי בשנית את שמחת החיים, שחשבתי שלעולם לא תשוב אלי, היא פלא מופלא בעיניי שאני נוצרת בלבי ומחבקת אותך על כך אל לבי.
אורן, אני מאחלת לך מלבי ללבך ומחזקת את ידיך כי תמשיך במלאכתך הקדושה והברוכה, ללא לאות, כמנהגך בקודש, לעזור לכל הבאים לפתחך ותעלה חיוך ומזור לכל הסובלים והכאובים המגיעים אליך ושהקב"ה ימלא ידיך כוחות להמשיך בעזרתך המופלאה להקל על עמך ישראל.
יישר כוח!"

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?

לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה