הסופרת מיכל טל: "זכיתי להיות אחת מהניסים"

"זה לקח זמן, אבל זה השתלם. הייתי בהחלט ממליצה על הטיפול הזה כמשלים לרפואה קונבנציונלית", כותבת טל במכתב תודה למטפל בשיטת התת המודע

בין מטופליו הרבים של אורן זריף גם מפורסמים רבים, שמטבע הדברים לא כולם מעוניינים להיחשף. הסופרת מיכל טל, שכותבת בשפה האנגלית ובין היתר כתבה את הספר The Lion and the Cross שיצא בלונדון, כתבה לאורן מכתב תודה בסיום הטיפול בשיטת תת המודע, והסכימה לפרסומו. ולהלן המכתב:

"תמיד הייתי אחת כזו שכשהתייאשתי מחוסר פתרון בעולם הגשמי, פניתי אל העולם הרוחני/ ההומיאופתי. באופן קסום, זה תמיד עבד עבורי. לכן, זה לא חריג מבחינתי כשהחלטתי לבדוק את הקליניקה של אורן זריף, מטפל אנרגטי, שהניסים הקורים למטופליו מוצגים כל שבוע בעיתון.

"הרופאים המליצו על תרופות"
היתה לי בעיה רפואית קלה יחסית, שפתאום החמירה למרות אורח החיים הבריא שלי. רופאים קונבנציונלים המליצו לי על טיפול רציני ותרופות חזקות. קבעתי תור לקליניקה של אורן זריף בבני ברק.
נכנסתי לבית קרקע צנוע, ומזכירה נחמדה רשמה את שמי. חדר ההמתנה היה מפוצץ אנשים בכל גיל ומכל רמה סוציו-אקונומית.. היו פנסיונרים, זוגות עם תינוקות, סטודנטים, בני נוער. הקירות היו מוצפים במאמרים על אורן זריף עם תמונות שבהן הוא מתחבק עם מפורסמים כגון חברי כנסת ידועים ורופאים בכירים.

אורן יוצא מאחד מחדרי הטיפול וקורא לכל קליינט בשמו. הוא משתמש בכישוריו האנרגטיים (כולל טלקינזיס) בידיים הקסומות שלו כדי לפתוח "צ'אקרות" ולטפל במחלות הגוף. לפעמים הוא נוגע לך בראש, ולפעמים הוא מזרים אליך אנרגיות ממרחק קטן, שאתה לא מבין איך אתה מרגיש את הזרם בלי נגיעה! אצלי האנרגיה היתה מורגשת חזק! אפילו הרגשתי שהזרם עוקב אחרי הביתה ונשאר איתי כשבוע!

לא חשוב כמה עמוס בקליניקה – אורן מספק תשובות, ייעוץ, עידוד, עונה על שאלות של כל אחד.
בעוד שהוא שומר על מקצועיות, אורן מאופיין בחום ואנושיות.
אחרי הטיפול הראשון, הבעיה שלי המשיכה, אך המזרון המגנטי שקיבלתי מאורן החזיר לי כוח רב. אחרי חודשיים, עדיין לא חשתי שינוי. אפילו אחת כמוני, שפתוחה לעולם הרוחני, התחלתי להרגיש סקפטית. תהיתי אם אזכה להיות אחת מה"ניסים" של אורן.

"הסבלנות השתלמה"
אחרי ששאלתי את אורן על מצבי, הוא הסביר שהטיפול שלו, ככל תראפיה אחרת, לוקח זמן, ועובד לאחר טיפולים עקביים. ואכן, תוך 4 חודשים – זכיתי להיות אחת מהניסים של אורן!!!
נהניתי במיוחד כאשר הרופא המטפל בי ראה את תוצאות הטיפול במצבי המבריא, ונשאר עם פה פעור. כדאי לציין כאן שלפעמים ביו-פידבק וגישה חיובית לחיים יכולים לזרז את הריפוי האלטרנטיבי.

אני באמת מאמינה שחלק מהניצחון של אורן עם החולים/פציינטים קשור לגישה המאוד אנושית שלו, ששונה לחלוטין מהגישה היבשה, מקצועית והקרה של חלק גדול מהרופאים הקונבנציונלים. אורן רואה את האדם, לא את מחלתו בלבד.
אורן הוא בן אדם שרואה מטרתו כמרפא ועוזר לאחרים. הייתי בהחלט ממליצה על הטיפול הזה כמשלים לרפואה קונבנציונלית. וכדאי לציניים בינינו להיזהר! יכול להיות שתתחרטו על צרות עיניכם…"

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה