"הראייה שלי השתפרה מקצה אל קצה!"

אברהם א' היה אמור לעבור ניתוח בעינו, אבל טיפולים של אורן זריף הצליחו למנוע זאת. "יש לו ידי זהב", מעיד אברהם

"אין מילים בפי, לאורן זריף יש ידי זהב, הוא פשוט נשמה של בן אדם, כמו מלאך…", כך אומר אברהם א', תושב נתיבות, שהגיע לקליניקה של זריף עם בעיה בעינו.
"הייתי אמור לעבור ניתוח בעין", מספר אברהם, "אבל בזכות הטיפולים של אורן הראייה שלי השתפרה מקצה אל קצה… אני מרגיש שינוי עצום. הייתי אצל מספר רופאים, אבל בשבילי אורן זריף הוא יותר מכל רופא…".
"אני מציע לכל מי שסובל מבעיה כלשהי להגיע אל אורן", ממשיך אברהם בהתרגשות, "הוא נתן לי טיפול מסור ונאמן, עזר לי בצורה בלתי רגילה ואני מודה לו מכל הלב!"
העיניים משתמשות בכ-65% מהיכולות של מוח האדם, יותר מכל איבר אחר בגוף. עוד עובדה מעניינית היא שהעיניים שלנו ממצמצות 17 פעמים בדקה, 14,280 פעמים ביום ו-5.2 מיליון פעמים בשנה.
בעיות הקשורות לעיניים עלולות להיווצר כתוצאה מניוון מקולרי של הגיל (AMD), גלאוקומה, סוכרת, מחלות לב וכלי דם, שימוש בסטרואידים, חסימות כלי דם, קרעים ברשתית, קטרקט, בעיות נוירולוגיות, חבלות, זיהומים ועוד.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה