התעוור בגלל סכרת – וחזר לראות בזכות אורן זריף!

נח א' איבד את הראייה בשתי עיניו והיה שרוי בדכאון, ידידו הטוב שכנע אותו במאמץ רב להגיע לטיפולים של אורן זריף, אחרי שלושה טיפולים הוא חזר לראות בעין שמאל

נח א' לא האמין שישוב עוד לראות. בגלל מחלת הסכרת, הוא התעוור לחלוטין בשתי עיניו. המצב החדש השפיע גם על מצבו הנפשי, ונח היה שרוי בדכאון.
מספר ניסים, ידידו הטוב של נח: "אחרי זמן מה שלא שוחחנו, פגשתי במקרה את רעייתו של נח והיא סיפרה לי שהוא התעוור בגלל סוכר גבוה, ומרבה לבכות. מיד אמרתי לה 'אסתר, חייבים לקחת אותו לאורן זריף'".
אולם נח לא רצה לגשת לקליניקה. רק במאמץ רב שכנעו אותו אשתו וחברו. "לקחתי אותם באוטו שלי", מספר ניסים, "אמרתי לנח שרק אורן יוכל לעזור לו".
ואכן – הפלא קרה. נח: "באתי אל אורן זריף עיוור בשתי העיניים, והנה, אחרי שלושה טיפולים, אלוהים עזר לי, בזכות אורן, וחזרה לי הראיה בעין שמאל! אין לי מילים…"
ניסים, שף במקצועו, מסכם: "מאוד התרגשנו כשלאחר מס' טיפולים היו תוצאות ונח חזר לראות… זה היה מדהים. כולי התרגשתי ומאוד שמחתי".

כמעט התעוור וחזר לנהוג
"בשבילי זה פשוט נס רפואי, הוא פתח לי את העיניים". כך אמר אהרון גנדלמן, בן 83 מאשדוד, שחזר לראות לאחר הדרדרות קשה במצב ראייתו – וזאת בעקבות טיפול אחד בלבד מידיו של אורן זריף.
אהרון, עולה ותיק מרוסיה שהגיע ארצה לפני כ-15 שנה, מצוי בכושר טוב למרות גילו ואף המשיך לנהוג במכוניתו כרגיל. באחרונה, חלה הדרדרות במצב ראייתו. הוא התקשה אפילו לקרוא ועל לנהוג לא היה מה לדבר.
אהרון ביקר אצל רופא עיניים, שסבר שכבר אין מה לעשות. אולם נכדתו של אהרון מיאנה להתייאש ולקחה אותו למרפאתו של אורן זריף, עליו קראה בעיתון כ"מחולל ניסים".
ואכן, הנס קרה. לזריף הספיק טיפול אחד בלבד על מנת לשפר את מצב ראייתו של אהרון. כעבור מספר ימים אהרון שב למרפאה יחד עם נכדתו, על מנת להודות לאורן – ולספר לו שבזכותו חזר לנהוג במכונית.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה