כאבי התופת בגב חלפו בזכות טיפולים של אורן זריף"

אביבה: "זזה לי חוליה בגב. בזכות האמונה באורן כעת אני מרגישה מצוין"

אביבה כהן סבלה זמן רב מכאבי גב, שהחלו בגלל תנועה לא טובה שביצעה בעת ירידה מאוטובוס. "ירדתי מאוטובוס גבוה ובעת הירידה זזה לי חוליה בגב", מספרת אביבה, "התחילו לי כאבי גב מאוד חזקים".
תזוזת חוליה בעמוד השדרה משפיעה על הגוף כולו. תפקודה של מערכת העצבים תלוי במידה רבה בתפקוד חוליות עמוד השדרה. טיפול בכאבי גב דורשים מהמטופל לחדול ממאמץ גופני, לחזק את שרירי הגב, לבחון שימוש בטיפולי רפואה משלימה וכו'.
הכאבים של אביבה הלכו והתגברו והיא לא מצאה פתרון. עד שראתה בעיתון מודעה של אורן זריף ובה דוגמאות לאנשים שסבלו מהגב והכאבים שלהם נעלמו.
אביבה: "הגעתי לאורן זריף והוא הצליח להציל אותי. הכאבים חלפו והיום אני מרגישה מצוין. אורן הוא משהו מיוחד. עוזר להמון אנשים וצריך להאמין בו. כשיש אמונה הכל מתקיים!"

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה