כשאורן זריף פגש את אלי ישי וזכה בפרס מידיו

אורן זריף זכה בפרס העסק המומלץ אותו קיבל מידי שר התמ"ת אלי ישי, שהתעניין בשיטת הטיפול

אורן זריף, מי שהתפרסם כמטפל בכוחות תת המודע, זכה ביום שלישי שעבר באות העסק המומלץ לשנת 2007 מטעם עיתון ירושלים.
זריף זומן לארוחת ערב בירושלים בהשתתפות שר התמ"ת וסגן ראש הממשלה אלי ישי. בתחילת הערב עטו עליו צלמי התקשורת, ובמהלך האירוע הופתע לשמוע את שמו מוכרז ברמקול.
זריף נקרא אל הבמה, שם התבשר כי הקליניקה שלו נבחרה כעסק המומלץ לשנת 2007 בתחום הרפואה המשלימה.
השר אלי ישי ומ"מ ראש העיר יגאל עמדי בירכו את אורן זריף והחמיאו לו על העזרה הרבה שהוא נותן לציבור המטופלים.
אלי ישי התעניין בטיפוליו של אורן זריף ושוחח עימו ארוכות. יגאל עמדי אף הזמין את זריף לפגישה בלשכתו של ראש העירייה אורי לופוליאנסקי.

האם ניתן להתגבר על כל מחלה? איך הגוף מרפא את עצמו?
לשיטתו של אורן זריף הסוד נמצא בתת המודע!
אורן זריף פיתח שיטה ייחודית שנועדה לעזור לחולים וסובלים. שיטה זו מבוססת על יכולתו האנרגטית להשפיע על אזורים רלוונטיים ליצור תהליך ריפוי עצמי של הגוף דרך התת מודע.
אורן זריף מטפל בעשרות אנשים מדי יום – בהם רופאים, בכירים, אנשי עסקים ועד לבעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פנסיונרים, עקרות בית ועוד. כולם מטופלים בקליניקות בירושלים או בבני ברק וזוכים למזור, החלמה או הקלה משמעותית במצבם.
אורן זריף מטפל בשיטת פסיכוקינזיס ומעביר השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
שיטה זו מוכחת כשיטה יעילה עבור כל סוגי המחלות. בין אם מדובר במחלות אונקולוגיות קשות ובין אם מדובר ביתר לחץ דם, סכרת, מחלות גופניות פשוטות יותר כגון דלקות, כאבים כרוניים שונים בגוף או מחלות נפשיות.
ריפוי במקרים שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לתת מענה
שיטה זו מסייעת לגוף לרפא את כאביו וזאת לרוב בפגישה אחת בלבד. על אף שישנם אנשים אשר לא מאמינים כי באמצעות מפגש אחד עם מטפל תת הכרתי, ניתן להגיע למצב של ריפוי מחלה גופנית קשה או ריפוי של תסמינים פיזיים אשר הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לתת להם מענה, הרי שהסיפורים של אנשים אשר ביקרו אצל אורן זריף מעידים באופן מוחלט כי יש דברים בגו וכי הבחירה בשיטת הטיפול של אורן זריף, מעניקה ללא מעט אנשים פתרון למחלות ובעיות גופניות שונות, באופן מהיר.

חלק מהסיפורים והכתבות פורסמו החל מ-1995

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, הילר ומטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע. הצליח לעזור במהלך 25 שנותיו לאנשים, חולים וסובלים ממחלות קשות, כרוניות וחשוכות מרפא.

השארת תגובה